Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FUNBOX 6

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

FUNBOX 6

@pablus Robiąc "próbny zakup" w ramach testów montaż wraz z nowym FB 6 był za 0zł w przypadku umowy na 24msc. Jak jest w salonie i jak jest w praktyce - tego nie wiem. Musimy zaczekać aż jakiś klient zda relacje tu na forum z nowej usługi i napewno wszystkiego się dowiemy.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

FUNBOX 6

@Arti_Kn_Pl  O tym właśnie myślałem...wice na płasko zupełnie nie położysz, co nie powoduje odcięcia wentylacji...OK, głupio to wygląda, ale jestem ciekaw różnicy w prędkości w zależności od ułożenia...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

FUNBOX 6

@pablus Na samej stronie nic nie znajdziesz. Żeby dowiedzieć się cokolwiek o nowym funboxie musisz wejść w składanie zamówienia, tam gdy wybierzesz 600mb/s wyświetli się, że otrzymasz funboxa 6, tam masz jaką taką specyfikacje i zdjęcie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

FUNBOX 6

@Macrolo tylko problem jest taki, że mnie po moim adresie nie puszcza dalej bo u mnie nie ma FTTH 😛

więc sobie mogę co najwyżej pomyśleć 😛 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

FUNBOX 6

@MacroloTo taki suchy opis, a nie specyfikacja...ja to bym chciał prawdziwą poczytać, o procku, pamięci itp...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

FUNBOX 6

To wpisz jakiś adres, może znajomego z miasta który wiesz, że jest w zasięgu, ja tak sam robię. JEstem jeszcze ciekaw jak z wymiarami nowego funboxa, zna może je ktoś?

 

@agat13 Dokładnie, dlatego nazwałem ja "jaką taką" bo dla początkującego w tych tematach wystarczy. Musimy zaczekać na oficjalne przedstawienie funboxa na stronie orange. Wtedy napewno opublikują unboxing, recenzje, może i nowy interfejs strony administracyjnej oraz dokładniejszą specyfikacje, to nowinka, ma dopiero pare godzin i być może to przeciek bo można go zobaczyć tylko przy składaniu zamówienia.

 

_______________

*Scalenie treści z postów - moderator Wojciech.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

FUNBOX 6


@agat13napisał(-a)

@MacroloTo taki suchy opis, a nie specyfikacja...ja to bym chciał prawdziwą poczytać, o procku, pamięci itp...

 

 


@agat13 

Z tego co wiem to RAM 512 MB i FLASH 512 MB


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

FUNBOX 6

Chyba nie wszystko mają dopracowane, bo @Macrolo idąc Twoim tropem ale robiąc "próbne przedłużenie" na stronie, wybrałem podwyższenie do 600 i dalej ukazuje się mój FB 3.0, brak FB 6.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

FUNBOX 6

@slav72  Jeszcze się nie przygotowali, mam wrażenie, że nowy funbox wyszedł na światło dzienne za wcześnie, być może jeszcze do końca dzisiejszego dnia zaktualizują stronę i pojawią się dokładniejsze informacje o 6, a także będzie się wyświetlał na głównej stronie.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

FUNBOX 6

Porty tylko 1gbit? Szkoda, czyli nie ma co liczyć na przyspieszenie światłowodu w ciagu kolejnych kilku lat...