Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FUNBOX 6

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

FUNBOX 6


@Samotnicknapisał(-a)

@Wostas1Moim zdaniem nie ma i nie będzie. Rozwiązanie jest proste: własny serwer VPN i masz dostęp do wszystkiego wewnątrz swojej sieci.


Dzięki za wskazówkę. Czytam o tym w sieci i widzę, że faktycznie może to być to.
Zastanawia mnie tylko jedno. Skoro jest to rozwiązaniem, to dlaczego tak dużo osób chcących mieć dostęp do plików znajdujących się na pendrive podpiętym do funboxa 3.0, pcha się w całą serię przygód pod tytułem "organizowanie zewnętrznego ONT", kupowaniem nowego routera za kilkaset złotych itd.?

Anonim

Nie dotyczy

FUNBOX 6

@Wostas1  każdy idzie swoją drogą, stąd różne kombinacje, ja preferuję Chmurę i dyski sieciowe, do routera nie podpinam dysków  po usb  jedynie po lan😎


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

FUNBOX 6

Wczoraj przyjechał do mnie Funbox 6 i działa już od kilku godzin wraz z ONT. 
Wcześniej miałem Funboxa 2.0 i prędkość połączenia WIFi jest dużo, dużo lepsza. 
Sprawdzałem na Samsungu Galaxy A9 w środku dnia, wieczorem, w nocy i dziś rano. Parktycznie zawsze takie same wyniki. 
Mam opcję 600/100. 

Funbox 2.0 
pokój z routerem - 240-270 Mbi/s
pokój za ścianą - około 200 Mbit/s
łazienka za dwiema ścianami - raczej nie przekraczało 100 Mbit/s

Funbox 6
pokój z routerem - 630 Mbi/s
pokój za ścianą - około 627 Mbit/s
łazienka za dwiema ścianami - 620 Mbit/s
przedpokój za dwiema ścianami - 474 Mbit/s

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tymi wynikami. Nawet nie wiedziałem, że mój telefon obsługuje takie prędkości 🙂 Jak się okazało wąskim gardłem był wcześniej Funbox 2.0, który dzielnie służył mi przez kilka lat bez żadnych usterek czy problemów. Oby Funbox 6 działał tak samo dobrze.

 

Funbox 6.jpg


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

FUNBOX 6