Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FUNBOX 6.0 po kablu ethernet prędkość pobierania osiąga tylko 96 mb/s, po wifi 300mb/s+

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

FUNBOX 6.0 po kablu ethernet prędkość pobierania osiąga tylko 96 mb/s, po wifi 300mb/s+


@byczyn_86napisał(-a)

1 bajt = 8 bitow klucz do tajemnej wiedzy😁


Rebus taki 😄

Tak już bez tajemnic, te mb czy MB to stosuje się przy obliczeniach, nie do określenia szybkości internetu, cała magia 😉

Google zresztą od razu to wyrzuca w wyszukiwarce, ale kto by tam chciał szukać... Na tacy podawać 😄

mbps-co-to-znaczy-ile-to-mb 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

FUNBOX 6.0 po kablu ethernet prędkość pobierania osiąga tylko 96 mb/s, po wifi 300mb/s+

@Anonim UWAGA SUCHAR!!

Co mowie do montera jak mi przychodzi zakladac internet?

20220719_160735.jpg

😂😂😂

 

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 27
  • 0

FUNBOX 6.0 po kablu ethernet prędkość pobierania osiąga tylko 96 mb/s, po wifi 300mb/s+

tutaj zrzut z pomiaru  po kablu o którym piszę w   pierwszym poście.tutaj zrzut z pomiaru po kablu o którym piszę w pierwszym poście.Zrzut pomiaru na WIFI o którym piszę w pierwszym pościeZrzut pomiaru na WIFI o którym piszę w pierwszym pościeZrzut po odłączeniu  z sieci wszystkich innych urządzeń, pomiar certyfikowanyZrzut po odłączeniu z sieci wszystkich innych urządzeń, pomiar certyfikowany

Chyba jednak nie była to kwestia samych jednostek (niedokładnie wpisałem je w pierwszym poście). Pomiar wyszedł później 630 Mb/s, ponieważ zrobiłem pomiar certyfikowany i dopiero zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami na https://pro.speedtest.pl/ odłączyłem od sieci wszystkie pozostałe 6 urządzeń.

Anonim

Nie dotyczy

FUNBOX 6 po kablu ethernet prędkość pobierania osiąga tylko 96 Mb/s, po wifi 300Mb/s

Umowę masz na 600Mb/s 😎

Po kablu LAN musisz tyle uzyskać 😎

Po wifi wynik bywa lepszy lub gorszy, to już zależy od lokalizacji sprzętu i zakłóceń, najbardziej podatne jest pasmo 5Ghz.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

FUNBOX 6.0 po kablu ethernet prędkość pobierania osiąga tylko 96 mb/s, po wifi 300mb/s+

@gawzib  czyli rozwiązaniem nie są jednostki i przelicznik? Dalej bym szukał w kablu eth I w ustawieniach karty sieciowej i porównywał na innym laptopie. Bez testów do rozwiązania Nie dojdziesz...

Anonim

Nie dotyczy

FUNBOX 6.0 po kablu ethernet prędkość pobierania osiąga tylko 96 mb/s, po wifi 300mb/s+

@gawzib jeśli masz różne wyniki, to kabel LAN podmień, po wifi jak karty AC nie masz dobrej, to więcej niż 300Mb/s nie uzyskasz 😎