Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FUNBOX 6.0 po kablu ethernet prędkość pobierania osiąga tylko 96 mb/s, po wifi 300mb/s+

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

FUNBOX 6.0 po kablu ethernet prędkość pobierania osiąga tylko 96 mb/s, po wifi 300mb/s+

W sieci są przeliczniki, wystarczy poszukać @slawmog  😉

To co podałem jest poprawnie przeliczone, gwarantuję to 😉

@agat13  jesteś ponoć instalatorem i sieciowcem, jak się nie mylę, może się jednak mylę i jednak nie, skoro zadajesz takie pytania, to zaskoczony jestem 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

FUNBOX 6.0 po kablu ethernet prędkość pobierania osiąga tylko 96 mb/s, po wifi 300mb/s+

@Anonim Ano jestem, choć nie widzę bezpośredniego przełożenia na zagadnienie opisane w Twoim poście, którego nie rozumiem. Nie twierdzę, że wiem wszystko, więc wypada mi wyjaśnić....tym bardziej, że pytam. Tym bardziej,  że rozwiązanie problemu ma służyć większej publice i może mniej zorientowanym ode mnie

Anonim

Nie dotyczy

FUNBOX 6.0 po kablu ethernet prędkość pobierania osiąga tylko 96 mb/s, po wifi 300mb/s+

@agat13  nie jestem tu od nauczania, od tego jest szkoła, pomagam tylko na forum, bez zgłębiania podstaw, bo te są w sieci (Google wszystko znajdzie), kiedyś trzeba było książki kupować, czy wypożyczać 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

FUNBOX 6.0 po kablu ethernet prędkość pobierania osiąga tylko 96 mb/s, po wifi 300mb/s+

@Anonim  może tak to powinno wyglądać:   760 Megabits/Second = 95 Megabytes/Second  -  760Mb/s=95MB/s


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

FUNBOX 6.0 po kablu ethernet prędkość pobierania osiąga tylko 96 mb/s, po wifi 300mb/s+

@slawmog Właśnie to delikatnie sugerowałem....kwestia literownictwa jednostek pomiarowych

@Anonim nieładnie odmawiać mi dostępu do wiedzy, skoro napisałeś i zostało oznaczone jako rozwiązanie dla potomnych...;)


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

FUNBOX 6.0 po kablu ethernet prędkość pobierania osiąga tylko 96 mb/s, po wifi 300mb/s+

 Bo jak się okazuje duże czy małe ma znaczenie.😊

Anonim

Nie dotyczy

FUNBOX 6.0 po kablu ethernet prędkość pobierania osiąga tylko 96 mb/s, po wifi 300mb/s+

@slawmog  widzisz jak fajnie dajesz radę 😉

Nie piszę celowo wszystkiego, by zmusić innych do wysiłku intelektualnego, jakbym wszystko pisał, to jaki to miało by sens...

Nie można w życiu iść na łatwiznę, co jednak dziś jest tak popularne u młodych i czasem tych starszych, ja musiałem lata się uczyć, nikt mi tych zmarnowanych lat nie zwróci.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 82
  • 391
  • 1

FUNBOX 6.0 po kablu ethernet prędkość pobierania osiąga tylko 96 mb/s, po wifi 300mb/s+

@Anonim  jak mówisz: nie piszesz wszystkiego, ale w sprawach technicznych trzeba się trzymać reguł i zasad, żeby się prawidłowo porozumiewać i wzajemnie zrozumieć.

 Na marginesie, dlaczego uważasz, że czas nauki to zmarnowane lata. Ja tak nie sądzę, możesz chociażby służyć pomocą na tym forum, gdzie wielu użytkowników Cię docenia.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

FUNBOX 6.0 po kablu ethernet prędkość pobierania osiąga tylko 96 mb/s, po wifi 300mb/s+

@slawmog W zupełności się zgadzam. W doradzaniu trzeba być jak najbardziej precyzyjnym, bo co to za wskazówki, których interpretacji trzeba się domyślać? Oczywiście nie zawsze się uda, bo czasem rutyna przeszkadza w jasnym i prostym wyrażaniu, ale...trzeba się starać pisać zrozumiale dla wszystkich (no, chyba, że poziom rozmówcy bardzo technicznego wymaga zastosowania słownictwa i skrótów technicznych- patrz tematyka Pingów i sieci szkieletowej)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

FUNBOX 6.0 po kablu ethernet prędkość pobierania osiąga tylko 96 mb/s, po wifi 300mb/s+

1 bajt = 8 bitow klucz do tajemnej wiedzy😁