Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FUNBOX 3.0 (swiatłowod): DDNS/NAT - problemy

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

FUNBOX 3.0 (swiatłowod): DDNS/NAT - problemy

Proba aktualizacji zakonczyla sie fiaskiem: "Brak aktualizacji oprogramowania, zainstalowana wersja jest najnowsza."

 

A soft ciagle: SG30_sip-pl-2.10.40.17


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

FUNBOX 3.0 (swiatłowod): DDNS/NAT - problemy

@bgolab123 wykonaj reset modemu do ustawień fabrycznych i ponów aktualizację jeżeli nie pobierze się najnowsza.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

FUNBOX 3.0 (swiatłowod): DDNS/NAT - problemy

Tu jest opisana podobna sytuacja z problemem aktualizacji i problem sie "sam" rozwiazal.

https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/Wifi-z-FB-3-0/td-p/221413

 

Moze Orange zarzadza tym i po jakims czasie robi uaktualnienia. FB2 aktualizowal sie sam...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

FUNBOX 3.0 (swiatłowod): DDNS/NAT - problemy

@bgolab123  jak uważasz, oczywiście modem powinien sam pobrać najnowszy soft , ale można spróbować mu w tym pomóc 😉 zresztą w przytoczonym przez Ciebie wątku też są wspomniane restarty 🙂

PS.

Jeżeli wolisz nie przywracać fabrycznych, spróbuj samego wyłączenia i włączenia zasilania tzw. miękki reset.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

FUNBOX 3.0 (swiatłowod): DDNS/NAT - problemy

Restarty to robie po kazdej akcji. Sugestie dostalem by resetowac do ustawien fabrycznych - modem 2 dni temu mial ustawienia fabryczne;)


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

FUNBOX 3.0 (swiatłowod): DDNS/NAT - problemy

@bgolab123 podpowiadałem reset do fabrycznych, na swoim przykładzie, u mnie co prawda FB 6 ale gdy po pierwszym podłączeniu po tygodniu działania nie pobrał drugiej aktualizacji (a wiedziałem że jest nowsza) to reset do fabryki pomógł i już po nim modem uruchomił się z nowym softem (stąd moja sugestia).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

FUNBOX 3.0 (swiatłowod): DDNS/NAT - problemy

@slav72OK, rozumiem.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 614

FUNBOX 3.0 (swiatłowod): DDNS/NAT - problemy

@bgolab123Istnieje szansa, że wymuszanie aktualizacji nie zostanie w systemach bez echa. Musisz cierpliwie poczekać, aż zostanie to "zauważone" Aktualizacje odbywają się w pakietach i przeważnie w nocy. Kontroluj rano jak to wygląda i informuj


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

FUNBOX 3.0 (swiatłowod): DDNS/NAT - problemy

Aktualizacje pewnie idą po adresie MAC urządzenia i musi wejść w kolejkę taki adres. Ewentualnie niech przez infolinię/czat wymuszą aktualizację.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

FUNBOX 3.0 (swiatłowod): DDNS/NAT - problemy

Poczekam bo i tak pracuje z domu a lokalnie cala automatyka mi dziala.

 

W skrajnym przypadku zmienie zachowanie aplikacji by raportowaly do clouda i z clouda braly komendy do wykonania wiec omine ten problem. Podobnie z kamerami. Opcji duzo.