Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziwny problem z internetem

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Dziwny problem z internetem

Witam. Ostatnio mam dziwny problem z internetem. Mam Livebox 2.0 i podłączone do niego 2 komputery i telewizor, wszystko na kablu. O ile na telewizorze i komputerze brata nie ma żadnych problemów, to u od jakiegoś czasu szwankuje połączenie DSL. Internet działa przez chwilę po czym żadna strona nie może się wczytać i wyskakuje komunikat o braku połączenia (chociaż na pasku Windows pisze ze jest). Próbowałem zmieniać ustawienia karty ethernet, ale pomaga tylko na chwilę. Także reinstalowalem sterowniki i nic. Pomoże ktoś? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy
8 ODPOW. 8

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Dziwny problem z internetem

@zenon550 Spróbuj zaobserwować zachowanie modemu(wiem, że na Livebox 2.0 nie jest to takie proste jak na Funboxie 2.0). Zobacz czy dioda @ z zielonej zmienia się na czerwoną lub pomarańczową.

Gdy nie będzie internetu spróbuj na którymś komputerze sprawdzić, czy wchodzi strona 192.168.1.1 login admin, hasło masz na naklejce. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Dziwny problem z internetem

Na modemie wszystko świeci na zielono, a gdy mi "odcina" internet, na drugim komputerze i na telewizorze wszystko działa normalnie, a ja żadnej strony nie mogę włączyć. Kolega mi podpowiedział że problem może leżeć po stronie karty sieciowej lub Windowsa 10 którego mam, ale jak to sprawdzić?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dziwny problem z internetem

Masz dopisek ipv6 w loginie neo?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Dziwny problem z internetem

Przepraszam za zaznaczenie. A ten dopisek to gdzie powinien się dokładnie znajdować?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dziwny problem z internetem

W panelu routera - wyżej masz adres.
Anonim

Nie dotyczy

Dziwny problem z internetem


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Dziwny problem z internetem

Dopisałem to /ipv6 i narazie działa ale sprawdzę jeszcze jutro na 100% czy wszystko ok i dam znać. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Dziwny problem z internetem

Wszystko działa jak powinno, dzięki za pomoc.