Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dwa telefony VoIP w Funboxie 3.0

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 114
  • 0

Dwa telefony VoIP w Funboxie 3.0

Witam. Mam Pytanie. Czy do Funboxa 3.0 można podłączyć dwa telefony VoIP za pomocą rozdzielacza sygnały i dzięki temu móc dzwonić z każdego i mieć interkom?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dwa telefony VoIP w Funboxie 3.0

@mr_stahuu jeżeli tak zrobisz, to w obydwa telefony będą dzwoniły, jak ktoś wybierze Twój numer, jeżeli z jednego będziesz prowadził rozmowę, to po podniesieniu słuchawki na drugim telefonie będziesz słyszał tą rozmowę i mógł w niej uczestniczyć. Czy jako interkom? Nie wiem, trzeba sprawdzić. Jeżeli telefony posiadają taką opcję, to pewnie tak.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dwa telefony VoIP w Funboxie 3.0

@mr_stahuu jeżeli tak zrobisz, to w obydwa telefony będą dzwoniły, jak ktoś wybierze Twój numer, jeżeli z jednego będziesz prowadził rozmowę, to po podniesieniu słuchawki na drugim telefonie będziesz słyszał tą rozmowę i mógł w niej uczestniczyć. Czy jako interkom? Nie wiem, trzeba sprawdzić. Jeżeli telefony posiadają taką opcję, to pewnie tak.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 114
  • 0

Dwa telefony VoIP w Funboxie 3.0

Dzięki za info.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Dwa telefony VoIP w Funboxie 3.0

@mr_stahuu jesli bedziesz mial "matkę" z dwoma sluchawkami to interkom bedzie dzialal i z obu telefonow bedziesz mogl dzwonic. Jezeli beda to dwa oddzielne aparaty to po jednoczesnym podniesieniu sluchawek bedzie dalo sie rozmawiac tyle ze nie bedzie mozna dzwonic miedzy sluchawkami tak jak w interkomie. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 114
  • 0

Dwa telefony VoIP w Funboxie 3.0

O dzięki z tym miałem dylemat.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Dwa telefony VoIP w Funboxie 3.0

@mr_stahuu jeśli kupisz telefon w systemie Dect to możesz mieć jedną bazę i dwie słuchawki z ładowarką i interkom. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 114
  • 0

Dwa telefony VoIP w Funboxie 3.0

Mam dwie różne słuchawki (Panasonic i Siemens Gigaset) i chodziło mi o to, czy można się na przykład połączyć z innym poziomem w domu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dwa telefony VoIP w Funboxie 3.0

@mr_stahuu jak dobrze pamiętam, to będziesz słyszał tylko pyknięcie w drugiej słuchawce, jak będziesz  próbował nawiązać połączenie z drugą słuchawką lub wykonać połączenie telefoniczne z wybranym numerem. Interkomy najlepiej działają na tych samych modelach, na różnych może nie zadziałać. Jeżeli chcesz, aby można było wewnętrznie dzwonić między słuchawkami, to potrzebna by byłą już centralka telefoniczna. Wtedy nadajesz numery wewnętrzne każdej ze słuchawek. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Dwa telefony VoIP w Funboxie 3.0

@mr_stahuu nie można. Do tego są specjalne zestawy lub jak napisał @ketrasaArtur centralki abonenckie