Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego DHCP nie przydziela adresu dynamiczego telefonowi

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego DHCP nie przydziela adresu dynamiczego telefonowi

Mam pytanie co by Pan j131 chciał wiedzieć z mojej konfiguracji FunBox-a 2.0 ponieważ jestem w stanie przesłać PrtScrn-y mojej konfiguracji ponieważ ja sam mam zastrzeżenia...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Dlaczego DHCP nie przydziela adresu dynamiczego telefonowi

@AnonimSamo działanie FB może nie być wadliwe. Po prostu czytanie pewnych informacji i przekazywanie ich w formie menu jest czasem "upośledzone" błędami w tymże oprogramowaniu. Sam modem może działać poprawnie, ale wyświetlanie info będzie błędne. To akurat z IPv4 i IPv6 nie ma nic wspólnego...


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Dlaczego DHCP nie przydziela adresu dynamiczego telefonowi

Może to będzie banalna propozycja ale spróbuj przywrócić router do ustawień fabrycznych.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Dlaczego DHCP nie przydziela adresu dynamiczego telefonowi


@Anonimnapisał(-a)

Mam pytanie co by Pan j131 chciał wiedzieć z mojej konfiguracji FunBox-a 2.0 ponieważ jestem w stanie przesłać PrtScrn-y mojej konfiguracji ponieważ ja sam mam zastrzeżenia...


Do czego masz zastrzeżenia?

Zrzuty ekranu konfiguracyjnego możesz pokazać, ale najpierw napisz w czym jest problem, bo nadal tylko się domyślamy że nie podoba Ci się coś co wyświetla FB2. Konkretnie nie podoba Ci się, że przy linijce w której widzisz swój telefon nie ma numeru IP. Ale tenże telefon normalnie widzi sieć, choć nie napisałeś jasno czy w telefonie da się zobaczyć jaki IP otrzymał.

Jeśli Twój problem jest taki jak opisałem, to nie masz żadnego problemu bo wszystko działa poprawnie. FunBoxy nie zawsze wyświetlają na tych ekranach aktualne dane. Kilka osób już to napisało. Aktualizacja następuje np. po pierwszym restarcie.

Natomiast jeśli coś nie działa to rady były takie żeby najpierw przeprowadzić reset FB do ustawień fabrycznych. Nie napisałeś czy to o to chodzi i czy ten reset wykonałeś więc nie wiemy jakie są różnice w konfiguracji Twojego FB2 w stosunku do typowej - trudno się więc do nich odnieść.

Jeśli po resecie do ustawień fabrycznych nadal coś (?) będzie działało niepoprawnie to kolejnym krokiem jest najczęściej zgłoszenie do BOK który powinien zlecić wymianę uszkodzonego sprzętu.

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego DHCP nie przydziela adresu dynamiczego telefonowi

Zmieniłem kabel na USB-A 3.0 USB-C i pobiera adres IPv6 Automatycznie prawdopodobnie była to wina kabla ponieważ był w oplocie USB-A 1.0 USB-C teraz jest wszytko w jak najlepszym porządku Pozdrawiam i Dziękuję za pomoc...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Dlaczego DHCP nie przydziela adresu dynamiczego telefonowi

@AnonimTo zapytam: jak łączysz kablem USB telefon z modemem?

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego DHCP nie przydziela adresu dynamiczego telefonowi

Co prawda nie ale lepiej jakoś chodzi i Internet lepiej śmiga jakoś się poprawiło. Napiszę wprost jak podłączyłem telefon i pobrał z DHCP ADRES za pierwszym razem OK ale już po rozłączeniu już nie mógł pobrać bo nie widniał na FunBox-ie 2.0 A teraz normalnie odnawia się po rozłączeniu tego nie wiem czy jest ten sam czy się zmienia ale jest widoczny czyli jest A wcześniej nie było dodam że mam dwa telefony podłączone pod Wi-Fi Galaxy SM G357FZ i Galaxy A520F 2017 zauważyłem poprawę nawet bardzo...

 

Owszem nie ale z Funbox. 2.0 jest Wi-Fi i to zmienia postać rzeczy...
 
 
_______________
*Scalenie treści z postów - moderator Wojciech.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Dlaczego DHCP nie przydziela adresu dynamiczego telefonowi

@AnonimPrzepraszam bardzo, ale jakoś nie mogę skojarzyć zależności modemu FB2.0 z kablem USB C. Nie znajduję powiązania i zastosowania dla modemu kabla USB


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dlaczego DHCP nie przydziela adresu dynamiczego telefonowi

@agat13 to jest tylko podpucja. Mieszanie dwóch niezależnych od siebie technologii, które na wzajem na siebie nie mają wpływu. Szkoda temat drążyć.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Dlaczego DHCP nie przydziela adresu dynamiczego telefonowi

@ketrasaArturMoże i tak...skoro jednak w temacie jest info prawdopodobnej usterki, opis i widok są prawdopodobne. Staram się dojść do powodu tego stanu rzeczy. na koniec dowiaduję się, że rozwiązaniem jest coś, co nie ma prawa sie przydarzyć i dlatego proszę o opis...Ktoś kiedyś będzie drążył podobny problem i dowie się, że problemem jest "kabel USB-C"... Ani rozwiązanie, ani problem nie są racjonalne...