Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Diody po kilku dniach sie wlaczaja pomimo ustawionego harmonogramu...

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 34
  • 0

Diody po kilku dniach sie wlaczaja pomimo ustawionego harmonogramu...

Prosze IT w Orange o poprawienie oprogramowania do Funboxa 6, bo pomimo zaznaczonych krzyzykow c alym harmonogramie, diody sa wylaczone przez kilka dni, bodajze 7 dni, i znowu sie wlaczaja i musze znowu wchodzic w ustawienia i znowu wylaczyc i wlaczyc, i na dluzsza mete jest to meczace.... I pomimo znzaczonych krzyzykow w calym tygodniu przez cala dobe w sekcji "Aktualny zakres" widnieje bledne dane , bo jest ustawione na cala dobe przeciez...


20240108_213249.jpg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 59
  • 288
  • 45

Diody po kilku dniach sie wlaczaja pomimo ustawionego harmonogramu...

Dzień dobry,

Problem związany jest z przejściem z niedzieli na poniedziałek, a mianowicie czas 0:00 w poniedziałek. To tak, aby być transparentnym :).

Jako tymczasowe rozwiązanie, w przypadku wyłączenia LEDów przez cały tydzień, proszę zaznaczyć jako "LED jest włączone" pierwszego slotu w poniedziałek, jak poniżej. To powinno pomóc. Poprawkę zaimplementujemy w kolejnej wersji oprogramowania, co nastąpi jeszcze w 2024, ale nie jestem w stanie podać konkretnej daty, za co przepraszam.

Darek_SBWiFi6_0-1704884141636.png

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13086
  • 53732
  • 626

Diody po kilku dniach sie wlaczaja pomimo ustawionego harmonogramu...

@TERMI1988  jako forum użytkowników spróbujemy powiadomić IT operatora. 

Piszę zupełnie poważnie. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 34
  • 0

Diody po kilku dniach sie wlaczaja pomimo ustawionego harmonogramu...

Ok, dziekuje bardzo... Czekam na rozwoj sytuacji i bylbym wdzieczny, jezeli ktos by sie odezwal z informacja, ze wersja poprawna oprogramowania wyjdzie nowa czy cos... Niby bzdura te diody, no ale, skoro mam taka opcje, to chce to wykorzystywac przez caly rok 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Diody po kilku dniach sie wlaczaja pomimo ustawionego harmonogramu...

@TERMI1988 jest to znany błąd, kiedyś o tym pisaliśmy na forum, o ile sobie przypominam to był nawet stworzony pomysł aby to naprawić. 

Edyta:

Właśnie znalazłem ten pomysł https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Naprawa-harmonogramu-led-w-funbox-6/idi-p/379343 możesz zagłosować, im więcej głosów tym może szybciej odpowiedni dział inżynierki się tym zajmie. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 34
  • 0

Diody po kilku dniach sie wlaczaja pomimo ustawionego harmonogramu...

Ok, przepraszam. Jestem nowy, dzisiaj pierwszy raz tutaj si eznalazlem za namowa doradczyni online na czacie Orange...

Nie znam tego forum. A napisalem, bo ja z natury walcze o wszystko jak sie da. 🙂

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Diody po kilku dniach sie wlaczaja pomimo ustawionego harmonogramu...

@TERMI1988 nie masz za co przepraszać, każdy z nas kiedyś tu zaczynał...po prostu naprowadziłem Cię na temat wyjaśniając że znamy to z autopsji. Poza tym witaj 🤝 na forum NO i czuj się jak u siebie 🙂, gwarantuję że to forum ma inny, lepszy klimat niż inne.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2086
  • 4

Diody po kilku dniach sie wlaczaja pomimo ustawionego harmonogramu...

Dodam tylko, że u mnie po 3 zmianach działa już ok, choć ja mam wyłączone od 21 do 9 rano, podejrzewam że harmonogram  się wywala przy aktualizacjach nowej aktualizacji 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Diody po kilku dniach sie wlaczaja pomimo ustawionego harmonogramu...


@TERMI1988napisał(-a)

pomimo zaznaczonych krzyzykow c alym harmonogramie, diody sa wylaczone przez kilka dni, bodajze 7 dni, i znowu sie wlaczaja i musze znowu wchodzic w ustawienia i znowu wylaczyc i wlaczyc, i na dluzsza mete jest to meczace....



zaklej czarną taśmą i spoko


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 34
  • 0

Diody po kilku dniach sie wlaczaja pomimo ustawionego harmonogramu...

Bez przesady... Nie po to projektowalem remont swojego pokoju, gdzie wszystkie kable od glosnikow itp. sa "zatopione" w scianach i w podlodze, zeby teraz robic "wioche" w postaci jakiejs tasmy na modemie... He he 🙂

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22235
  • 183

Diody po kilku dniach sie wlaczaja pomimo ustawionego harmonogramu...


@TERMI1988napisał(-a)

Bez przesady... Nie po to projektowalem remont swojego pokoju, gdzie wszystkie kable od glosnikow itp. sa "zatopione" w scianach i w podlodze, zeby teraz robic "wioche" w postaci jakiejs tasmy na modemie... He he 🙂

 


Nikt nie mówi o robieniu wiochy. Taśma może być bardzo estetyczna i subtelnie naklejona. Mądry nie zauważy a gupi pomyśli że tak ma być.