Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Długo zapalająca się dioda WIFI w Funbox 6 po wymianie routera w salonie Orange


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 263
  • 987
  • 5

Długo zapalająca się dioda WIFI w Funbox 6 po wymianie routera w salonie Orange

@j131  Moim zdaniem w tematach, na które nie ma rozwiązania powinni zabierać głos mniej doświadczeni forumowicze. Twój czas wydaje mi się za cenny, żeby rozpatrywać takie posty 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2133
  • 7884
  • 32

Długo zapalająca się dioda WIFI w Funbox 6 po wymianie routera w salonie Orange


@lukcio40napisał(-a)

Błyskało,grzmiało i nie chciałem spalić routera

Niestety dziś 22.06.2024 po włączeniu przedłużacza przeciwprzepięciowego na routerze Funbox 6 szybko zapaliła się dioda od Internetu,ale dioda od WIFI znów dłużej się zapalała.


mam prośbę, czy mógłbyś zrobić test? Wyłącz i włącz router i zmierz czas, najlepiej stoperem, od włączenia do zapalenia się diody internetu i do zapalenia się diody WiFi. Jeżeli możesz, zrób to kilka razy. Zapisz wyniki i podaj tutaj.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 302
  • 0

Długo zapalająca się dioda WIFI w Funbox 6 po wymianie routera w salonie Orange

Dziś 23.06.2024 wyłączyłem router przyciskiem i włączyłem.Zrobiłem test czasu zapalania się diod routera.

Dioda od Internetu zapaliła się na stałe na pomarańczowo po czasie: 01:28.69,a dioda WIFI zapaliła się na stałe na pomarańczowo po czasie: 02:35.81

Czy to normalne czasy w jakich od włączenia routera na stałe zapalają się diody od Internetu i WIFI?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2133
  • 7884
  • 32

Długo zapalająca się dioda WIFI w Funbox 6 po wymianie routera w salonie Orange

tak


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13365
  • 54797
  • 647

Długo zapalająca się dioda WIFI w Funbox 6 po wymianie routera w salonie Orange

@lukcio40  tak..


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 302
  • 0

Długo zapalająca się dioda WIFI w Funbox 6 po wymianie routera w salonie Orange

Czyli nie ma się czym przejmować.bo jak długo na stałe zapala się dioda WIFI-czas podałem w jednym z postów to normalne.

Warto jednak było zapytać w tej kwestii 😀


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2133
  • 7884
  • 32

Długo zapalająca się dioda WIFI w Funbox 6 po wymianie routera w salonie Orange

Tak, ale jakbyś zauważył, że zapala się później albo wcześniej, koniecznie napisz. Obserwuj!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 302
  • 0

Długo zapalająca się dioda WIFI w Funbox 6 po wymianie routera w salonie Orange

Po wymianie routera routera przez jakiś czas dość szybko zapalały się na stałe diody na routerze-pierwsza od Internetu i po kilku sekundach od WIFI.Teraz szybko na stałe zapala się dioda od Internetu-czas podany w jednym z postów i po chwili zapala się na stałe dioda od WIFI-czas podany w jednym z postów.