Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

Anonim

Nie dotyczy

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@pawel22041990  łaski nie robi, musi działać 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12957
  • 53217
  • 617

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@pawel22041990 Dla łacza VDSL to przyzwoita prędkość. Większej nie osiągniesz, dlatego ja bym pozostawił jak jest. Możesz spróbować speedtestu na 5GHz, bo na krótszych dystansach osiągasz na tej częstotliwości lepsze wyniki, ale jednego nie przeskoczysz. Jeśli modem jest podłączony do miedzianej linii (opcja 80/8Mb/sek max), a synchronizacja (co możesz sprawdzić w menu modemu wchodząc na 192.168.1.1 i logując się: admin/8 pierwszych znaków klucza WPA z naklejki modemu) jest taka jaką masz na speedteście, to więcej z usługi nie wyciśniesz, więc żadna wymiana modemu nic nie zmieni. W grę wchodzi tylko zmiana usługi na FTTH da ci większe prędkości...ale to już wedle możliwości technicznych zasięgu tej usługi


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 76
  • 304
  • 0

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@Anonim @slav72 @pirenej na infolini powiedział że może mi wysłać funboxa 2.0 który jest lepszy od tego co mam.

 Co wy na to? 🤔


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12957
  • 53217
  • 617

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@pawel22041990  jeśli masz funboxa 1.0 to bierz, tylko się upewnij, czy nie doliczą 10zl za dzierżawę dodatkowo. Lepiej zapytać i wyjaśnić od razu, czy jest to tylko zamiana techniczna. 

Jeśli free, to warto, bo faktycznie 2.0 jest lepszy od 1.0


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 76
  • 304
  • 0

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@agat13 twierdzil że nie będzie tej opłaty i zrobi mi to oczywiście po przedłużeniu umowy i będzie to opłata 95zl a teraz mam 100zl 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12957
  • 53217
  • 617

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@pawel22041990  trudno oceniać za co oplata..i dlaczego w tej kwocie. Jeśli obniżają, to już lepiej  niż by mieli coś  doliczyć, tak jak u mnie...

Modem więc wymieniaj...będziesz miał nowszy model i 2 sieci wifi ( 2,4 i 5GHz) czego nie ma w 1.0

Pewnie odjęli 5 zł za fakturę elektroniczna, bądź zgody..


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 76
  • 304
  • 0

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@agat13 nie dopytywałem ale za ilość moich usług to oni powinni mi dopłacać ..😂😂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@pawel22041990  tak jak mówi kolega @agat13, skoro dają Ci nowszy modem to bierz, tym bardziej że bez dodatkowych opłat (będziesz miał dwa pasma 2,4 i 5 GHz i być może lepsze wifi - na pewno nie gorsze).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 76
  • 304
  • 0

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@slav72 już zamówiony za mniejsze hajsu i wyłączone usługi z których nie korzystam 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@pawel22041990  no i dobrze, jak sprzęt przyjdzie i podłączysz to daj znać co i jak.