Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 76
  • 304
  • 0

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

Powiem wam że to jednak ma znaczenie w moim przypadku.. od kiedy wymieniłem FB są jakieś akcje że ciężko się lądują strony itd.. zmieniłem to i widzę różnicę.. 😕


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22042
  • 179

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@pawel22041990 
Po WiFi czy po kablu?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 76
  • 304
  • 0

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

Wi-fi w telefonie po zmianie tego MAC


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22042
  • 179

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?


@pawel22041990napisał(-a)

Wi-fi w telefonie po zmianie tego MAC


Czy ja dobrze rozumiem to co piszesz? Zmieniłeś konfigurację sieci w telefonie, a sugerujesz że "strony ładują się wolniej" bo zmieniłeś też ruter na lepszy? Jeśli koniecznie chcesz to diagnozować to chociaż zmieniaj jedną rzecz na raz. W tym wątku nic o MAC nie pisałeś, więc nie wiem co właściwie zmieniłeś, ale jeśli w grę wchodzi np. szyfrowanie połączeń DNS, to oczywiście może tak być że za poprawę prywatności płacisz wolniejszym ładowaniem się stron. Przy FTTH różnica nie byłaby zapewne zauważalna, ale przy DSL wszystko ma znaczenie. No i cały czas jest kwestia 5GHz: czy twój telefon wspiera tę częstotliwość? Czy połączenie WiFi jest stabilne? Jak z zasięgiem? Sprawdzałeś apką WiFiAnalyser?