Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

Anonim

Nie dotyczy

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@pawel22041990  nie jest znowu tak tragicznie 😉

Jeśli w okolicy nie ma widoków na światłowód, możesz kupić coś od https://pl.avm.de/produkty/fritzbox/

Są używki na Allegro, to jest alternatywa dla LiveBox i funBox 2.0, taka w lepszym wydaniu, kwestia ile jesteś w stanie wydać na modernizacje 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 76
  • 304
  • 0

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@Anonim zadzwonię jutro i zapytam na infolinię ciekawe co mi powiedzą.. 

A myślisz że jakiś wzmacniacz z tej firmy byłby w stanie pomóc? 

Anonim

Nie dotyczy

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@pawel22041990  wzmacniacz nie poprawi ci szybkości łącza, czy jego stabilności, jedynie pomaga jak chcesz duży dom objąć zasięgiem wi-fi, używany FritzBOX 7430 na Allegro, jak będziesz miał farta, to koło 150zł wyrwiesz, nowe sklepowe są już bez modemu VDSL/ DSL, więc trzeba uważać, bo tobie się taki router nie nada.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 76
  • 304
  • 0

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@Anonim rozumiem ale mogę chociaż powiększyć ten zasięg który mam tak? 

Wzmacniacz sygnału Wi-Fi AVM FRITZ!WLAN Repeater 310 jest w fajnej cenie na allegro.. router mam z drugiej strony domu a na podwórku jest już ciężko z zasięgiem..


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?


@pawel22041990napisał(-a)

@Anonim zadzwonię jutro i zapytam na infolinię ciekawe co mi powiedzą.. 


Nie chcę Cię martwić ale na infolinii niczego więcej Ci nie powiedzą czego nie dowiesz się tutaj.

Anonim

Nie dotyczy

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@pawel22041990  oczywiście że to ma sens, ja tam nie widzę jak to masz zainstalowane, wzmacniacz na pewno poprawi sytuację i zasięg wi-fi 😉

@slav72  powiedzą że zadaje trudne pytania 🤔 by poszukał wsparcia na forum NO 😀


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@Anonim  stąd też mój post, infolinia odeśle na forum (tam mają tylko ugrane regułki, z trudnymi pytaniami to na NO 😁).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 76
  • 304
  • 0

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@Anonim @slav72 hahahaha nie oslabiajcie mnie..😂 w sumie ich 'wiedzy' doświadczyłem jak próbowałem ogarnąć 'środy z Orange' tragedia 🥲


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@pawel22041990  nie osłabiamy (stwierdzamy fakty oczywiste), czyli już wiesz co infolinia "potrafi" 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 76
  • 304
  • 0

Czy przedłużyć umowę z nowszym Funbox i on mi wystarczy abym miał lepszą prędkość?

@Anonim a będzie bez problemu działał z funboxem?