Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy FunBox 2.0 ma głośnik

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

Czy FunBox 2.0 ma głośnik

Takie trochę dziwne pytanie. Bo coś mi od trzech dni pika, tak średnio co godzinę-dwie, i wygląda jakby to router pikał. Dźwięk podobny do tego jaki wydaje komórka gdy bateria słaba, tyle że dosyć głośny. A że pika i w nocy, a ja mam łóżko blisko, trochę to przeszkadza.

 

Myślałem że może sygnalizuje jakiś błąd czy coś, ale wszystko działa normalnie. Dziwna sprawa.

O jak pisałem tego posta to mi kilka razy z rzędu piknął Emotikon: Zaskoczony Zaczynam się bać - TO ŻYJE! Emotikon: LOL

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Czy FunBox 2.0 ma głośnik


Myślę, że jest problem cos na linii i restartuje się router dla tego słychać jakieś dzięki. Ragor napisał(-a):

Emotikon: Szczęśliwy Problem w tym że nie do końca wiem co pika ... mam na stole ze 6 urządzeń ... i teoretycznie żadne nie ma głośnika. A jednak któreś musi wydawać z siebie te dźwięki.


@Ragor Myślę, że jest problem cos na linii i restartuje się router dla tego słychać jakieś dzięki. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Czy FunBox 2.0 ma głośnik

@Ragor

 

Ojej, tylko nie wyrzucaj przez zamknięte okno, albo drzwi... 😉 

 

a bardziej na poważnie ... dźwięki serio przypominają głośniczkowe? Ja bym nie czekał tylko zgłaszał awarię urządzenia...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

Czy FunBox 2.0 ma głośnik

Emotikon: Szczęśliwy Problem w tym że nie do końca wiem co pika ... mam na stole ze 6 urządzeń ... i teoretycznie żadne nie ma głośnika. A jednak któreś musi wydawać z siebie te dźwięki.

Anonim

Nie dotyczy

Czy FunBox 2.0 ma głośnik


Myślę, że jest problem cos na linii i restartuje się router dla tego słychać jakieś dzięki. Ragor napisał(-a):

Emotikon: Szczęśliwy Problem w tym że nie do końca wiem co pika ... mam na stole ze 6 urządzeń ... i teoretycznie żadne nie ma głośnika. A jednak któreś musi wydawać z siebie te dźwięki.


@Ragor Myślę, że jest problem cos na linii i restartuje się router dla tego słychać jakieś dzięki. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

Czy FunBox 2.0 ma głośnik

@AnonimAle przy restarcie routera straciłbym na chwilę połączenie z internetem chyba? A nic takiego się nie dzieje.

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Czy FunBox 2.0 ma głośnik

@Ragor, pozostaje dokładne nasłuchiwanie w celu wykrycia urządzenia emitującego dźwięki. Ciężko nam wywróżyć co "pika". Ani dekodery, ani routery livebox i funbox nie mają żadnych głośników 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

Czy FunBox 2.0 ma głośnik


mabud73 napisał(-a):

Ani dekodery, ani routery livebox i funbox nie mają żadnych głośników 🙂


To chciałem usłyszeć.Emotikon: LOL

To może to małe czarne pudełko do którego wchodzi światłowód pika (nie mam pojęcia jak to się nazywa, pod spodem ma napis 'GPON terminal'), chociaż jest tak małe...

No inaczej to chyba mam jakiegoś pikającego ducha w biurku ... Pikachu Emotikon: LOL

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Czy FunBox 2.0 ma głośnik

Konwerter abonencki też nie ma głośnika 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

Czy FunBox 2.0 ma głośnik


mabud73 napisał(-a):

Konwerter abonencki też nie ma głośnika 🙂


Ok. Przeorganizowałem trochę sprzęt i czekam na kolejne piknięcie ... może coś się rozjaśni.

Anonim

Nie dotyczy

Czy FunBox 2.0 ma głośnik

@Ragor@mabud73Może technicy zostawili pluskwę?