Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy FunBox 2.0 ma głośnik

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Czy FunBox 2.0 ma głośnik

haha @Anonim powiadasz inwigilacja? Myślę że nie... @Ragor, jaki sprzęt jeszcze masz na stole?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5483
  • 18234
  • 186

Czy FunBox 2.0 ma głośnik

He he he @Anonim już po pierwszym poście @Ragora przemknęła mi przez głowę myśl z kategorii jakichś "spiskowych" typu nagrywanie, pod/n@słuchy (zaczynam świrować i maskować słowa kluczowe)  😉

 

a tu po jakimś czasie (droga do domu, obiad i inne sprawy) kiedy nie czytałem wątku, Ragor się rozkręcił i przyznał że nie tylko funbox jest w tym miejscu skąd dochodzą te dźwięki...

 

Co do metody znalezienia "źródła" dźwięków... zaproponowałbym dwie przeciwstawne metody - wyłączać pojedynczo różne - albo - wyłączyć wszystko i włączać po kolei - pozostaje jedynie przyjąć - ustalić czas na wyczekiwanie na dźwięki... w końcu się trafi - odkryje "generator".


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Czy FunBox 2.0 ma głośnik

@Ragor, czekamy na info...oby owe "pikanie" nie skończyło się wielkim "bum" Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

Czy FunBox 2.0 ma głośnik

Dobra, idąc od lewej do prawej:

Funbox, na nim konwerter abonencki i lampka; potem budzik analogowy, dalej monitor (bez głośników żeby nie byłoEmotikon: Szczęśliwy); skrajnie z prawej telefon stacjonarny z bazą. Z przodu klawiatura i myszka, na górze jeszcze jedna lampka.

O ile nie jestem go końca głuchy, pikanie dochodziło z lewej strony. A, i od czasu pierwszego posta, nie pikało. Czyli wspieramy spiskowe teorie jak najbardziej Emotikon: zakłopotany

 

Chwilowo wykopałem z biurka budzik i telefon, reszty nie da rady ...

Klawiatura jest w nocy schowana do szuflady więc to raczej nie ona ... zresztą mam ją 12 lat więc ...

Myszka też raczej nie...

Najbardziej podejrzane są telefon/baza, ale one stoją po drugiej stronie biurka.

 

Będzie naprawdę zabawnie jak już więcej nie zapika Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5483
  • 18234
  • 186

Czy FunBox 2.0 ma głośnik

Mhmmmm, kurcze, gdyby nie to że @Ragor pisze że ma te piki dopiero od kilku dni,to brałbym pod uwagę, że może to być jakieś współoddziaływanie - jedno urządzenie na drugie... @Ragor  ten światłowód masz od dawna?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

Czy FunBox 2.0 ma głośnik


Misiek62 napisał(-a):

Mhmmmm, kurcze, gdyby nie to że @Ragor pisze że ma te piki dopiero od kilku dni,to brałbym pod uwagę, że może to być jakieś współoddziaływanie - jedno urządzenie na drugie... @Ragor  ten światłowód masz od dawna?


@Misiek62  Światłowód 43 dni

Pika 3 dni


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5483
  • 18234
  • 186

Czy FunBox 2.0 ma głośnik

@Ragorzakładając że pikanie się pojawi ponownie na Twoim miejscu rozważyłbym dwa działania - eliminowanie potencjalnego źródła poprzez stopniowe wyłączanie/włączanie kolejnych urządzeń, albo to od czego zacząłem - zgłoszenie do BOK jeśli przyjąć że to któreś z urządzeń dostarczonych przez Orange i mających związek z usługą internet....


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

Czy FunBox 2.0 ma głośnik

Pora na mały update sytuacji: od momentu jak założyłem ten temat, przestało pikać Emotikon: Szczęśliwy

Ehh, żeby tak wszystkie problemy techniczne znikały od samego ich opisania na forum Emotikon: LOL

 

Tak więc zamykam temat do czasu aż znowu zacznie pikać (oby nie).


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Czy FunBox 2.0 ma głośnik


Ragor napisał(-a):

Pora na mały update sytuacji: od momentu jak założyłem ten temat, przestało pikać Emotikon: Szczęśliwy

Ehh, żeby tak wszystkie problemy techniczne znikały od samego ich opisania na forum Emotikon: LOL

 

Tak więc zamykam temat do czasu aż znowu zacznie pikać (oby nie).


Czyli wystarczyło ruszyć sprzęt i zjawisko samo się uspokoiło 🙂 Super, wniosek jest jeden...sama rejestracja na Nasz Orange już rozwiązuje problemy Emotikon: LOL Pozdrawiam


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5483
  • 18234
  • 186

Czy FunBox 2.0 ma głośnik

@Ragor

 

Sprzęciory domagały się zeby je dotknął, może nawet przesunął... nie mam na myśli innego suwania 😉