Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu i diody świecące na czerwono

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 11
  • 1

Brak internetu i diody świecące na czerwono

Witam. Od wczorajszego późnego wieczoru nie mam internetu. Diody internet, telefon, wps świecą się na czerwono, dioda DSL swieci się na zielono, wifi, wan oraz zasilanie nie swieci się wogole. Router funbox 2.0, resetowałem go kilka razy, nie mogę również wejść na stronę tą 192.168 żeby tam coś posprawdzać. Zamówiłem technika ale spróbuje jeszcze sił tutaj ponieważ internet potrzebny mi jest do pracy 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 11
  • 1

Brak internetu i diody świecące na czerwono

Problem po stronie routera, wymieniony na nowy i wszystko śmiga, dzięki za pomoc 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Brak internetu i diody świecące na czerwono

@Daniellix_00  tak wygląda uszkodzony modem. Podlega wymianie w telepunkcie od ręki. Warto wcześniej zgłosić na czacie/infolinii . Za wymianę przez technika zapłacisz jak za asystę techniczną 149zl

Doprecyzuj czy resetowałeś, czy restartowałeś modem. Możesz jeszcze  zasilacz sprawdzić miernikiem lub podmienić z innego urządzenia, bo ten modemowy jest standardowy  do bólu..12V 1A i końcówka najzwyklejsza w świecie 

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu i diody świecące na czerwono

Jeśli po resecie do fabrycznych, taki stan, to musisz wejść do panelu FunBox, poprzez kabel Lan, nie poprzez wi-fi.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 11
  • 1

Brak internetu i diody świecące na czerwono

Problem po stronie routera, wymieniony na nowy i wszystko śmiga, dzięki za pomoc 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Brak internetu i diody świecące na czerwono

@Daniellix_00  to super że wymiana pomogła, jednak tak mi się zdaje że "Rozwiązanie" należy się koledze @agat13 , nie sądzisz?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Brak internetu i diody świecące na czerwono


@Daniellix_00napisał(-a)

Witam. Od wczorajszego późnego wieczoru nie mam internetu. Diody internet, telefon, wps świecą się na czerwono, dioda DSL swieci się na zielono, wifi, wan oraz zasilanie nie swieci się wogole. Router funbox 2.0, resetowałem go kilka razy, nie mogę również wejść na stronę tą 192.168 żeby tam coś posprawdzać. Zamówiłem technika ale spróbuje jeszcze sił tutaj ponieważ internet potrzebny mi jest do pracy 


@Daniellix_00 , na przyszłość pamiętaj, że najszybciej załatwisz problem aplikacją Funbox.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21542
  • 173

Brak internetu i diody świecące na czerwono

@Daniellix_00 

Super że problem udało się rozwiązać, naprawdę się cieszę. Czy mógłbyś jednak przybliżyć sposób w jaki udało Ci się tak błyskawicznie wymienić sprzęt? To jest cenna wiedza z której ktoś w przyszłości mógłby skorzystać. Podobnie jak @slav72 uważam też, że nieco zbyt pochopnie oznaczyłeś swój post jako rozwiązanie, ale to oczywiście Twoje prawo, zgodnie z regulaminem forum.

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu i diody świecące na czerwono

Jak się sypnie FunBox yo aplikacja bezużyteczna, ale jak działa to jest bardzo pomocna 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Brak internetu i diody świecące na czerwono

@Anonim , rozpędziłeś się za bardzo....zwolnij (awatar). Aplikacja wykryje, jak się sypnie każdy router dedykowany w appce...od FB6 w dół😊 Nie "dopłynie net do modemu, a w diagnostyce opcja neta jest😊