Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój FunBox do obsługi routera Orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój FunBox do obsługi routera Orange


@Misiek62napisał(-a)

oj, nie wierzę... ja tam śmiało klikałem... 


@Misiek62 , to nie była faza testów i nie gromadziłem zapasów. Jak masz, to wklej. Niech @ketrasaArtur  i pozostali skorzystają z tego Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Aplikacja Mój FunBox do obsługi routera Orange

Dzięki @Anonim za screeny. Kawał materiału jest zamieszczone.

 

@Misiek62 jak masz chęci, to zapraszam do podzielenia się Twoimi informacjami

 

Dzięki wam za wspaniałe informacje Emotikon: Mrugający

 

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój FunBox do obsługi routera Orange

@ketrasaArtur , jest sporo możliwości, jeżeli chodzi o nawigację w aplikacji. Żeby przełożyło się to jeszcze na same techniczne możliwości routera, to byłoby super. Porobiłem przed chwilką trochę screenów, ale to jest zabawa nie na kiwnięcie palcem. Same testy diagnostyczne wymagałyby usterek, a o te nikt nie chce się prosić...chyba że będzie mus. Może @Misiek62 , albo ktoś z forumowiczów posiada testy diagnostyczne po awarii internetu, tv, czy telefonu?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Aplikacja Mój FunBox do obsługi routera Orange

@Anonim aż tak nie wymagam, nie przesadzajmy. Fajnie, że te zamieściłeś. Bardzo mi odpowiada taka informacja.

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój FunBox do obsługi routera Orange

@ketrasaArtur , jak byłem młokosem na forum, to nie tylko się uczyłem, lecz także chomikowałem. Aż kiedyś na bieżąco pozbywałem się śmieci. Dla Ciebie i innych szukających pomocy w tym zakresie, poszerzony materiał pozwoli Ci szybciej wznieść się na wyżyny. Spinaj się po drabinie, jak przykładają Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox do obsługi routera Orange

@ketrasaArtur  Mam obrazki z prób testowania działania usług... może niekompletne 😉  ale co nieco, jak można je przeprowadzić, da się zobaczyć... jak skończę częściową anonimizację to powrzucam to czego @Anonim  nie pokazał.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Aplikacja Mój FunBox do obsługi routera Orange

@Misiek62 dzięki wielkie. Z miłą chęcią się zapoznam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój FunBox do obsługi routera Orange

No to jedziemy... parę(naście) obrazków z appki Mój FunBox.

 

Screenshot_36.png bezpieczeństwo 🙂

 

okno po starcie, górna i dolna część:

 


góragóradół okna "startowego"dół okna "startowego" przejdźmy do "zarządzania"  ograniczeniem dostępu do internetu - wybieramy "rozpocznij" (widoczny na 1 części ekranu) 

Screenshot_06.png gdy klikniemy "ustawienia" uzyskamy dostępo d "rozpoznanych" przez modem urządzeń i możliwości wskazania które chcemy odciąć... Screenshot_07.png

 

Teraz sprawdzenie jak zachowuje się appka przy testowaniu usług:

wybór usług, które można sprawdzićwybór usług, które można sprawdzić"badanie" telefonu""badanie" telefonu"badanie "TV"badanie "TV"badanie "Internetu"badanie "Internetu"wybrałem jedną z opcji Internetuwybrałem jedną z opcji Internetuwynik testuwynik testuna poprzednim kliknąłem "NIE"na poprzednim kliknąłem "NIE"przy naprawie TV kliknąłem "jakość obrazu"przy naprawie TV kliknąłem "jakość obrazu"dekoder wykrytydekoder wykrytypotwierdziłem, że czas OKpotwierdziłem, że czas OKScreenshot_15.png

 

może chcesz ustawić czas udostępniania internetu, proszę bardzo FunBox pozwala:

Screenshot_05.pngScreenshot_03.png

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 83
  • 0

Aplikacja Mój FunBox do obsługi routera Orange

Cześć...

... i w końcu aktualizacja obsługująca SWB6... coś się zadziało 😉

Screenshot_20230124_164430_com.orange.mojfunbox.pl.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Aplikacja Mój FunBox do obsługi routera Orange

@genogoafreak cześć😀 Odkopałeś temat, który z @Misiek62 rozpracowaliśmy na potrzeby @ketrasaArtur  tematu, a od tego czasu wiele się zmieniło. Sama aplikacja Mój Funbox przechodzi wzloty i upadki. Czasem uda mi się przemycić im info o niedoskonałościach, ale czego, jak czego, lecz ruterom Orange jakoś służy😀