Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukam taniego routera do gier

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 97
  • 0

Szukam taniego routera do gier

Witam, szukam taniego routera ze slotem na kartę SIM. Obecnie udostępniam sobie internet z telefonu do komputera ale zasięg Orange u mnie jest średni. Chciałbym router który poprawi zasięg i będzie zdatny do gier. Nie mówię o 1 ping tylko 30-40. Router do 200 zł. Z góry dziękuję za pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Szukam taniego routera do gier


@xemaronapisał(-a)

ale zasięg Orange u mnie jest średni. Chciałbym router który poprawi zasięg i będzie zdatny do gier. 


Router nie poprawi Ci sygnału zasięgu sieci komórkowej. Tu będziesz potrzebował anteny zewnętrznej aby poprawić jakość sygnału i router najlepiej połączyć z komputerem za pomocą skrętki. Chyba że będzie to mobilny router bez portu LAN. Myślę że musisz zwiększyć budżet na router z modemem (wbudowanym) lub zdecydować się na coś używanego. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Szukam taniego routera do gier


@xemaronapisał(-a)

ale zasięg Orange u mnie jest średni. Chciałbym router który poprawi zasięg i będzie zdatny do gier. 


Router nie poprawi Ci sygnału zasięgu sieci komórkowej. Tu będziesz potrzebował anteny zewnętrznej aby poprawić jakość sygnału i router najlepiej połączyć z komputerem za pomocą skrętki. Chyba że będzie to mobilny router bez portu LAN. Myślę że musisz zwiększyć budżet na router z modemem (wbudowanym) lub zdecydować się na coś używanego. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Szukam taniego routera do gier

@xemaro  słusznie pisze @tolek ..

Nawet najlepszy router niewiele pomoże na przeciążony nadajnik i słaby zasięg. LTE jest nieprzewidywalne i zmienia się dynamicznie. Jeśli się już uprzesz, to ja bym zaczął od testów . Z modemem od znajomych , czy wręcz że średniej półki koniecznie z wyjściem na anteny zewnętrzne. 

Zrób analizę apka pomocnicza NetMonster i zobaczysz na co stać nadajniki pod kątem pasm, propagacji i agregacji w Twoim domu 

Zerknij na specyfikację Routera Huawei B525s-23a. Niedrogi i w miare.....


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 97
  • 0

Szukam taniego routera do gier


@agat13napisał(-a)

@xemaro  słusznie pisze @tolek ..

Nawet najlepszy router niewiele pomoże na przeciążony nadajnik i słaby zasięg. LTE jest nieprzewidywalne i zmienia się dynamicznie. Jeśli się już uprzesz, to ja bym zaczął od testów . Z modemem od znajomych , czy wręcz że średniej półki koniecznie z wyjściem na anteny zewnętrzne. 

Zrób analizę apka pomocnicza NetMonster i zobaczysz na co stać nadajniki pod kątem pasm, propagacji i agregacji w Twoim domu 

Zerknij na specyfikację Routera Huawei B525s-23a. Niedrogi i w miare.....


Dziękuję a mam pytanko czy może mi pan zaproponować jakiś mobilny mały router na 5g? Bo z tego co czytałem ma bardzo małe opóźnienia w porównaniu do 4g.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Szukam taniego routera do gier

@xemaro Opóźnienia na 5G wynikają po części z tego, że obciążenie tego pasma jest jeszcze niewielkie. 

Znów jednak trzeba zweryfikować zasięg 5G przed kupieniem routera. Czasem odległość od BTS-a z 5G eliminuje jego rozsądne użycie. Poza tym to co "zyskasz" na 5G, to stracisz na wifi, które jako jedyny sposób połączenia z odbiornikiem mają modemy mobilne (przenośne). 

W modemie stacjonarnym masz porty Ethernet, które są bezstratne i możliwość dołączenia anten, co czasem stabilizuje i powiększa zasięg odbioru.

Mam małe doświadczenie z "mydelniczkami" 5G, więc nie doradzę. Warto jednak przemyśleć temat i porobić testy


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11376
  • 51

Szukam taniego routera do gier


@xemaronapisał(-a)

Witam, szukam taniego routera ze slotem na kartę SIM. Obecnie udostępniam sobie internet z telefonu do komputera ale zasięg Orange u mnie jest średni. Chciałbym router który poprawi zasięg i będzie zdatny do gier. Nie mówię o 1 ping tylko 30-40. Router do 200 zł. Z góry dziękuję za pomoc


Jeśli szukasz taniego routera do gier, to tylko używany wchodzi w grę, szukaj na Allegro, 5G routery są dużo droższe i używanego nie kupisz, pułap 200 zł to słaby router, do grania w gry się nie nada, jeśli dodać do tego słaby zasięg LTE w twojej lokalizacji, to trzeba kupić dobrą antenę zewnętrzną, to podwaja koszty, 400zł wzwyż za zestaw modem/ antena.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Szukam taniego routera do gier

@xemaro 

Albo będzie tani albo będzie do gier. Zdecyduj się.