Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacja Funbox 3


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12993
  • 53343
  • 620

Aktualizacja Funbox 3

@Jankes_zg  robiłeś analizę zasięgu wifi z modemu przy TV?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 42
  • 73
  • 2

Aktualizacja Funbox 3

a może to problem z TV? czy inne urządzenia też mają problemy? może uszkodzona karta wifi w TV albo kiepskie sterowniki?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Aktualizacja Funbox 3

I znowu "po cichutku" weszła aktualizacja na FB3.

Aktualna wersja oprogramowania: SG30_sip_pl-04.02.12.17

Prawdopodobnie w okolicach majówki się zainstalowała, ale w menu nie zauważyłem nic nowego. Może słabo patrzyłem. Ktoś coś widzi?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 29
  • 0

Aktualizacja Funbox 3

@agat13napisał(-a)

@Jankes_zg  robiłeś analizę zasięgu wifi z modemu przy TV?


FB3 jest metr od TV, co tu mierzyć?

Na początku było dobrze, a po aktualizacji z tamtego okresu zaczęły się właśnie cyrki, tj. jak już pisałem... śmiga po 5Ghz, potem "spada" na 2.4, żeby potem w ogóle przestać się łączyć.

Jak nie miałem TV na czarnej liście na repeaterze, który jest za dwiema ścianami nośnymi, to do niego się łączył i pomimo słabego sygnału śmigało to o dziwo nawet dobrze, nic nie zrywało, łączył się bez problemu, oprócz oczywiście do FB3.

 

@mrcodericknapisał(-a)

a może to problem z TV? czy inne urządzenia też mają problemy? może uszkodzona karta wifi w TV albo kiepskie sterowniki?


Nie, z innym routerem czy repeaterem działał stabilnie i zawsze się z nimi łączył.

 

@j131napisał(-a)

I znowu "po cichutku" weszła aktualizacja na FB3.

Aktualna wersja oprogramowania: SG30_sip_pl-04.02.12.17

Prawdopodobnie w okolicach majówki się zainstalowała, ale w menu nie zauważyłem nic nowego. Może słabo patrzyłem. Ktoś coś widzi?


Może za kilka wersji przetestuję jak tam mój TV+FB3 po WiFi, teraz mi się nie chce, lecę na kablu i niech tak zostanie.

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Aktualizacja Funbox 3

@Jankes_zg 

Skoro kabel Ci nie przeszkadza to nawet gdyby mogło działać po WiFi lepiej pozostań na kablu, nie ma opcji żeby połączenie bezprzewodowe było lepsze od kabla w tym wypadku.

BTW, ten metr odległości to może być paradoksalnie za blisko, może też wchodzić w grę jakaś interferencja lokalna.

Kabel lepszy.