Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 problem z Wifi

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 24
  • 0

Funbox 6 problem z Wifi

Witam, mam taki problem z Funboxem 6, urządzenie ciągle wyłącza wifi, włączam przyciskiem mija kilka minut i znów się wyłącza j dioda gaśnie i od jakiegoś czasu mam tak co chwilę...przywracalem ustawienia fabryczne, restartowalem i nic, ktoś miał taki problem może ?

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Funbox 6 problem z Wifi

@Michał87  zgłoś na czacie lub infolinii modem niestety do wymiany. Jeśli sam się wyłącza, to musi być uszkodzenie routera, nic nie zrobisz,

I tak sporo zweryfikowałeś 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Funbox 6 problem z Wifi

@Michał87  zgłoś na czacie lub infolinii modem niestety do wymiany. Jeśli sam się wyłącza, to musi być uszkodzenie routera, nic nie zrobisz,

I tak sporo zweryfikowałeś 

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 problem z Wifi


@Michał87napisał(-a)

Witam, mam taki problem z Funboxem 6, urządzenie ciągle wyłącza wifi, włączam przyciskiem mija kilka minut i znów się wyłącza j dioda gaśnie i od jakiegoś czasu mam tak co chwilę...przywracalem ustawienia fabryczne, restartowalem i nic, ktoś miał taki problem może ?

 

 


Jakiś bug w oprogramowaniu, skoro reset do fabrycznych ustawień, nic nie pomógł, to pozostaje zgłoszenie i wymiana FB6 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 6 problem z Wifi

@Michał87  możesz sprawdzić jeszcze jedno, czy przez przypadek w menu konfiguracji modemu nie masz czasem ustawionego jakiegoś harmonogramu wyłączania wifi

slav72_0-1652628529176.png

slav72_1-1652628602016.png

jeśli jednak nie to tak jak mówią koledzy powyżej, zgłoszenie do konsultanta, on zrobi zlecenie i wymiana modemu na nowy.

Edit.

Chociaż jakby był ustawiony harmonogram to reset do fabryki by go usunął, więc raczej usterka i FB 6 do wymiany.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 24
  • 0

Funbox 6 problem z Wifi

To będzie raczej potrzebna wymiana, harmonogramu nie mam ustawionego 😉


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Funbox 6 problem z Wifi

to może być trefny zasilacz


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 6 problem z Wifi

@Michał87  nie kwestionuję oznaczonego rozwiązania, tylko z ciekawości zapytam, skąd wiesz że to zasilacz? jak jest wymiana to przecież całego zestawu 🤔

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 problem z Wifi

Ja dodam, jakby to był wadliwy zasilacz, to FunBox by się restartował, jest bug w oprogramowaniu, lub usterka w sekcji wi-fi  😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 24
  • 0

Funbox 6 problem z Wifi

Nie chciałem tego oznaczyć, przez przypadek chyba kliknąłem, forum trochę niezbyt hula. Ogólnie przy zwrocie pełen szok, bo byłem jak to Pani z okienka powiedziała "pierwszą osobą, która zwraca 6 odkąd wyszła na rynek", więc do końca nie wiadomo co było przyczyną, a nie ukrywam, że zasilacz też był lekko nadgryziony przez kota hehe, w każdym bądź razie wymieniłem sprzęt i teraz hula aż miło.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 6 problem z Wifi

@Michał87  może byłeś pierwszy w tym punkcie, bo wymian wadliwych FB 6 było już sporo (nawet patrząc po samym forum, a przecież nie wszyscy użytkownicy modemu są zarejestrowani na forum).