Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z punktem dostępu loco m2

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Problem z punktem dostępu loco m2

Witam po wyłączeniu prądu i po przywruceniu  po 1.5 godziny nie chce się połączyć z kamerami które łączą się przez wifi z loco m2 Czy to urządzenie jest wrażliwe na wyłączenie prądu? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12924
  • 53108
  • 616

Problem z punktem dostępu loco m2

@Januszbba  każde jest wrażliwe. Jeśli wyłączali i wlaczali na raty, to w przypadku, kiedy podczas ładowania softu urządzenie straciło zasilanie, to mogło się zablokować,  a nawet wrócić do ustawień  fabrycznych 

Może trzeba wszystkie  restartować począwszy od routerów?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12924
  • 53108
  • 616

Problem z punktem dostępu loco m2

@Januszbba  każde jest wrażliwe. Jeśli wyłączali i wlaczali na raty, to w przypadku, kiedy podczas ładowania softu urządzenie straciło zasilanie, to mogło się zablokować,  a nawet wrócić do ustawień  fabrycznych 

Może trzeba wszystkie  restartować począwszy od routerów?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Problem z punktem dostępu loco m2

@agat13 Czyli tak jak piszesz może się zdażyć ale jeśli tak się stanie znowu  to co w takiej sytuacjii zrobić ? niechciałbym z takiego powodu rezygnować z tych urządzeń może zamontować gniazdka inteligentne dla routera i tego adaptera poe żeby wyłączyć i włączyć i to pomoże?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12924
  • 53108
  • 616

Problem z punktem dostępu loco m2

@Januszbba  przy PoE można zastosować UPS. 

Podtrzyma napięcie na routerze i na zasilaniu loco  zdalnie 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Problem z punktem dostępu loco m2

@agat13 A gniazdko inteligentne też będzie dobre? ups to pewnie nie tanie urządzenie 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12924
  • 53108
  • 616

Problem z punktem dostępu loco m2

@Januszbba  nie wiem. Myslisz o gniazdku datowym? Tez musi miec gwarantowane podtrzymanie.UPS nie musi być wielkiej mocy...ale to koszt, faktycznie 

Jeden UPS podtrzyma kilka małych urządzeń I wyseparuje od przepięć  choć trochę 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Problem z punktem dostępu loco m2

@agat13 https://allegro.pl/oferta/zasilacz-bufor-ups-dc-12v-do-routera-kamery-switch-10567325520 znalazłem coś takiego a ja mam router huawei będzie to dobre?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12924
  • 53108
  • 616

Problem z punktem dostępu loco m2

@Januszbba  powinien wystarczyć dla kompletu router i kamera na godzinę.  Teoretycznie...pomysł niegłupi. Sprawdź  jakie wtyczki są w obu urządzeniach i czy te z zasilacza pasują do routera i do PoE loco. 

Ten zasilacz ile ma możliwości  do podlaczenia urządzeń ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Problem z punktem dostępu loco m2

@agat13  gorzej jak prądu nie będzie więcej niż godzinę ale gniazdko inteligentne chyba też chroni urządzenie przed przepiecięm i utratą prądu i zapamiętuje ustawienia.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12924
  • 53108
  • 616

Problem z punktem dostępu loco m2

@Januszbba  tego się nie  dowiesz zanim nie przetestujesz tego zasilacza. Wydaje mi się, że jeszcze rozgałęziacz  się przyda na wtyczki 12V bo zasilacza ma jedną  w kablu wyjścia