Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zgloszenie problemu z usluga przez czacik

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 38
  • 0

zgloszenie problemu z usluga przez czacik

brum brum czy tylko mi nie dziala czacik? brum brum chcialbym zglosic problem z usluga ale od wczoraj jest to nie mozliwe. brum brum to co ukazuje sie przed moimi oczkami od x prob do n-tej potegi to jedynie komunikat o nastepujacej tresci: "Nasz serwis jest chwilowo niedostępny. Przepraszamy, spróbuj ponownie później." brum brum

 

________________
* Przeniosłem z działu Internet domowy oraz doprecyzowałem temat wątku– moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

zgloszenie problemu z usluga przez czacik


@citypark121napisał(-a)

brum brum, z przegladarek z ktorych korzystam, zadna nie przetrzymuje ciasteczek, ale na wszelki wypadek wyczyscilem wszystko co mozna i nadal nie laczy mnie z czatem. brum brum z aplikacji nie bede korzystal, nie potrzebna kolejna aplikacja na telefon. brum brum co do linii telefonicznej to jest maly szkopul z nia iz od strony firmy orange jest to optymalizacji zarobku, a od strony klienta generowanie dodatkowych kosztow. brum brum wyeliminuje jeszcze jedna opcje, czyli list do siedziby, to tez optymalizacja zarobkow i czasu. brum brum wyglada na to iz mam problem.


Infolinia jest już od jakiegoś czasu bezpłatna więc nie wiem o jakich kosztach piszesz brum brum brum.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12982
  • 53301
  • 619

zgloszenie problemu z usluga

@citypark121 W aplikacji działa i na stronie też. Mobilnie i stacjonarnie. Wyczyść ciasteczka w przeglądarce...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2062
  • 11636
  • 52

zgloszenie problemu z usluga

@citypark121 jeśli z aplikacji czat nie działa, to odinstalować ją i zainstalować ponownie, jak to nie pomoże, to telefon do Orange i zgłoszenie zrobić.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 38
  • 0

zgloszenie problemu z usluga

brum brum, z przegladarek z ktorych korzystam, zadna nie przetrzymuje ciasteczek, ale na wszelki wypadek wyczyscilem wszystko co mozna i nadal nie laczy mnie z czatem. brum brum z aplikacji nie bede korzystal, nie potrzebna kolejna aplikacja na telefon. brum brum co do linii telefonicznej to jest maly szkopul z nia iz od strony firmy orange jest to optymalizacji zarobku, a od strony klienta generowanie dodatkowych kosztow. brum brum wyeliminuje jeszcze jedna opcje, czyli list do siedziby, to tez optymalizacja zarobkow i czasu. brum brum wyglada na to iz mam problem.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12982
  • 53301
  • 619

zgloszenie problemu z usluga

@citypark121  żeby totalnie zoptymalizować Twoje koszty i działania proponuję popytać sąsiadów czy u nich działa czat na stronie Orange i zgłosić to od nich...i konkretnie, i za darmo, i blisko...


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 38
  • 0

zgloszenie problemu z usluga

brum brum przeciez ja ze swojej strony nie swiadcze zadnych uslug firmie orange, stad tez nie rozumiem co ja bym mial optymalizowac


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

zgloszenie problemu z usluga przez czacik


@citypark121napisał(-a)

brum brum, z przegladarek z ktorych korzystam, zadna nie przetrzymuje ciasteczek, ale na wszelki wypadek wyczyscilem wszystko co mozna i nadal nie laczy mnie z czatem. brum brum z aplikacji nie bede korzystal, nie potrzebna kolejna aplikacja na telefon. brum brum co do linii telefonicznej to jest maly szkopul z nia iz od strony firmy orange jest to optymalizacji zarobku, a od strony klienta generowanie dodatkowych kosztow. brum brum wyeliminuje jeszcze jedna opcje, czyli list do siedziby, to tez optymalizacja zarobkow i czasu. brum brum wyglada na to iz mam problem.


Infolinia jest już od jakiegoś czasu bezpłatna więc nie wiem o jakich kosztach piszesz brum brum brum.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12982
  • 53301
  • 619

zgloszenie problemu z usluga przez czacik

@j131  oj, tam...przecież to usługa operatora, więc to niech on się martwi jak zgłosić jej niedziałanie...


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 38
  • 0

zgloszenie problemu z usluga przez czacik

Rzeczywiscie infolinia jest darmowa, dziekuje za porade. brum brum


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9896
  • 85

zgloszenie problemu z usluga przez czacik

Cześć @citypark121 

Jeśli masz problem z Orange czat o następującej treści Nasz serwis jest chwilowo niedostępny. Przepraszamy, spróbuj ponownie później. Spróbuj w przeglądarce internetowej wyczyścić pamięć podręczna i ciasteczka cookies. Jeśli to  nie pomoże to może zgłosić  problem techniczny na infolinii Orange *100 lub 510 100 100. Połączenia z infolinią Orange jest bezpłatne  od 13 marca 2023 roku. Więcej informacji w komunikacie Orange Darmowe połączenia z infolinią Orange – zmieniamy cenniki https://www.orange.pl/omnibook/darmowe-polaczenia-z-infolinia-orange-zmieniamy-cenniki#

Pozdrawiam 🙂