Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana telefonu i problem z aplikacją mój Orange


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 19
  • 0

Zmiana telefonu i problem z aplikacją mój Orange

Witam.  Na starym telefonie miałem super działająca aplikację mój Orange ale po zmianie telefonu na nowy i po zalogowaniu się na mój Orange nie mam połowy usług .  Mam na prywatną osobę numer na kartę syna i mam dostęp w aplikacji  natomiast na firmę mam dwa telefony i Neostradę jako powiązane konto i tego w ogóle nie widać pomimo że loguje się z danych prawidłowych .   Na stronie mój Orange widzę wszystko super i mam dostęp do opcji ,faktur i ustawień a na aplikacji tylko do karty syna .  O co chodzi bo nie mam pojęcia jak to naprawić  a próbowałem już wszystkiego 

8 ODPOW. 8

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zmiana telefonu i problem z aplikacją mój Orange

@monkey22  próbowałeś może przeinstalowywać apkę? (odinstalować i zainstalować od nowa).


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2072
  • 11684
  • 52

Zmiana telefonu i problem z aplikacją mój Orange

@monkey22  logujesz się do aplikacji Mój Orange oczywiście @ takim jak na portalu www Mój Orange?

Odinstalować aplikację Mój Orange i zainstalować ponownie, zalogować się @ nie numerem telefonu.

Jak dalej będzie nie tak, to zgłoszenie na czat Orange, lub Infolinii.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 19
  • 0

Zmiana telefonu i problem z aplikacją mój Orange

Tak oczywiście . Mam auto uzupełnienie więc hasło i mail ten sam . Kopia zapasowa więc aplikacja sama się zainstalowała na nowym 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13002
  • 53414
  • 620

Zmiana telefonu i problem z aplikacją mój Orange

@monkey22  masz dwa konta, bo usługi indywidualne i firmowe...teraz po prostu logujesz się do jednego. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 188
  • 591
  • 2

Zmiana telefonu i problem z aplikacją mój Orange


@monkey22napisał(-a)

Witam.  Na starym telefonie miałem super działająca aplikację mój Orange ale po zmianie telefonu na nowy i po zalogowaniu się na mój Orange nie mam połowy usług .


Trwały prace serwisowe, a tym samym to może być przyczyna takiego stanu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18447
  • 52732
  • 711

Zmiana telefonu i problem z aplikacją mój Orange

@monkey22 sprawdź działanie aplikacji po zakończeniu prac serwisowych. O pracach była informacja w innym temacie:

https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Prace-planowane-na-M%C3%B3j-Orange/m-p/361545#U36154...

Pewnie po zakończeniu prac, o których Orange nie wspomniał, pewnie jakaś awaria, aplikacja powinna działać prawidłowo i powinny być dostępne wszystkie usługi jakie masz w Orange.

 

edit:

Obecnie mam dostęp do konta Mój Orange przez www, konto działa. Możesz w ten sposób sprawdzić swoje usługi @monkey22 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 188
  • 591
  • 2

Zmiana telefonu i problem z aplikacją mój Orange

Prace serwisowe dobiegły końca. Logowanie przez aplikację działa.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18447
  • 52732
  • 711

Zmiana telefonu i problem z aplikacją mój Orange

Przed chwilą też sprawdziłem, już działa.