Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

transmisja pakietowa A?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 56
  • 0

transmisja pakietowa A?

► Temat został przeniesiony z kategorii Abonament (etykieta: internet mobilny) - Moderator Wiktor ◄

 

Dzień dobry,

 

Obecnie posiadam Internet Mobilny Optymalny (50 GB), czyli 39,99 zł (w tym 2 rabaty). Dzisiaj jest 6 sierpnia, a nowa faktura na koniec okresu już wynosi… 59,98 zł. Sprawdzam o co chodzi i okazuje się, że do abonamentu została doliczona:

Bez tytułu.pngTRANSMISJA PAKIETOWA A za jedyne 19,99 zł… Ok.... ale ja tego nie zamawiałem.

Pytanie co to jest, jak to wyłączyć i skąd się to wzięło??? Płatność pobierana jednorazowo?

 

P.S. Fajne też jest to:

Bez tytułu.png

Mam 50 GB, a nie 60 GB. Poza tym 13 KB i już zeszło do 49,79 GB?! To są jakieś jajca nie z tej Ziemi.

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

transmisja pakietowa A?

Transmisja pakietowa A jest to usługa wewnętrzna odpowiadającą za dostęp do transmisji danych. Powinna być bezpłatna. Złóż reklamację.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 56
  • 0

transmisja pakietowa A?

Tak zrobię. 


Pracuję w Orange
  • 6
  • 4
  • 1

transmisja pakietowa A?

Co do pakietu 60GB według planu faktycznie posiadasz 50GB ale po przekroczeniu wskakuje Ci pakiet 10GB za 10zł i jest to część oferty którą podpisałeś dlatego masz te 60GB a co do opłaty za transmisje mógłbyś pokazać jak wygląda to na rachunku szczegółowym?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 56
  • 0

transmisja pakietowa A?

Nie już ok, zadzwoniłem na infolinię i pani z Ukrainy wytłumaczyła, że oni tak nazywają opłatę za aktywację, czyli pamiętajmy: ,,transmisja pakietowa A'' = ,,opłata aktywacyjna za internet mobilny''.

 

Wiem, że po PRZEKROCZENIU 50 GB jest to dodatkowe 10 GB, ale do przekroczenia tego limitu jeszcze mi bardzo daleko, więc po co wyświetlać, że mam 60 GB skoro faktycznie jeszcze nie mam i nie wiadomo czy w ogóle będę potrzebował? Gdzie tu sens gdzie logika?

 

Temat do zamknięcia.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

transmisja pakietowa A?

@w4rb1rd

tutaj raczej nie zamykamy tematów 🙂

 

Dzięki wielkie, że podzieliłeś się z nami informacją o tajemniczej 😉 "Transmisji Pakietowej A" Szczęśliwy mężczyzna.
Od czasu do czasu w nowej odsłonie naszego serwisu pojawiają się ciekawe nazwy... Bardzo szczęśliwy mężczyzna Sukcesywnie jest to korygowane.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

transmisja pakietowa A?

Ale że na Ukrainie wiedzą co to jest transmisja pakietowa a nasi nie wiedzą!? 😉

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

transmisja pakietowa A?

W Orange na słuchawce można spotkać osoby z różnych krajów 😉