Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przywrócenie aliasu


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

przywrócenie aliasu

Witam, czy jest możliwość przywrócenia starego aliasu który kiedyś używałem na tym samym koncie multibox ?

 

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

przywrócenie aliasu

Jeśli to był wynik błędu Orange i alias jest wolny, to przez reklamację raz na milion może się uda.

Na życzenie na pewno nie będzie to zrobione. Podobnie jak alias jest zajęty.

A próbowałeś sam dodać sobie nowy alias? Jaki masz komunikat zwrotny?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

przywrócenie aliasu

korzystałem z aliasu i nagle okazało się, że nie mogę zalogować się przez kompa na orange.pl, ( na komórkę poczta przychodziła normalnie )  zadzwoniłem na biuro i powiedziano mi, że moje konto jest tylko do odczytu i należy je na nowo założyć i alias sam się podegra ....... założyłem, oczywiście na inny alias bo ten był zajęty - i teraz jest klops - stary nie działa - nowy nie jest mi potrzebny.... serio nie ma MOCY, żeby mój strary przywrócić ? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

przywrócenie aliasu

A czy alias (ten stary) był powiązany z aktywną usługą w Orange?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

przywrócenie aliasu

tak


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

przywrócenie aliasu

Pierwsza rada: ukryj numer, forum jest publicznie, a ja już nie pracuję w Orange - to Ci nie pomogę ani tutaj nikt inny.

Od razu zaznaczę, że mogę mieć nieaktualne informacje gdyż w lipcu tego roku nastąpiły zmiany i nie wiem czy nadal to możliwe. Jakieś 2,5 roku było możliwe.

Musisz wysłać reklamację w dowolny sposób np. przez Mój Orange. Opisz tutaj te okoliczności. Ważne dodaj że otrzymałeś takie info z BOK i założenie konta na nowo nie rozwiązuje sprawy. Dopisz, że zależy Ci na odzyskaniu konkretneo aliasu. Niestety takie sprawy były długo realizowane (nawet 90 dni), ale kiedyś szło coś takiego porobić. Warunek na odzyskanie to że nastąpił błąd po stronie Orange (a nie że np. sam coś źle poklikałeś).


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

przywrócenie aliasu

TAK ZROBIĘ  - DZIĘKI ZA PODPOWIEDŹ 😉

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

przywrócenie aliasu

Daj nam znać później jaki był finał sprawy.