Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przedłużenie umowy


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 7
  • 0

przedłużenie umowy

Witajcie

Do końca umowy zostało mi 52 dni i chciałbym przedlużyć umowę przez stronkę,ale wyskakuje mi cały czas błąd Sprawdź poprawność wprowadzonych danych.

 

Jak się z tym uporać? Nie chcę telefonicznie przedlużać bo już mnie raz porobili,a do salonu trochę mam

7 ODPOW. 7

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

przedłużenie umowy

Poczekaj do poniedziałku bo może coś na stronce informatycy robią i dlatego masz błąd.

To czasami się zdarza... 😄

Anonim

Nie dotyczy

przedłużenie umowy

@kozakprzezneta nie jesteś pierwszą osobą która zgłasza ten problem - poczekaj do poniedziałku. Jeśli jednak problem nadal będzie systępowal proponuję kontakt z BOK w celu opisu całej sytuacji - niech CI produktowcy przygotują ofertę.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 7
  • 0

przedłużenie umowy

To już długo trwa niestety.Czy ktoś jeszcze ma taki problem?

Anonim

Nie dotyczy

przedłużenie umowy

Tak, nie tylko Ty masz taki problem. Jeden z użytkowników w tym wątku również opisuje ten sam problem: https://nasz.orange.pl/t5/Strona-internetowa/Zmiana-oferty-nowe-zam%C3%B3wienie-nie-dzia%C5%82a/m-p/... Pozdrawiam.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 1

przedłużenie umowy

Mam do 30 listopada umowę i tez nie można uzyskać żadnej informacji na stronie więc udałem sie do salonu a tam kazali mi przyjechać dopiero w  listopadzie.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 7
  • 0

przedłużenie umowy

Specjalnie coś nie działa,żeby nie dać gratisu przy przedłużeniu umowy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

przedłużenie umowy


kozakprzezneta napisał(-a):

Specjalnie coś nie działa,żeby nie dać gratisu przy przedłużeniu umowy


@kozakprzezneta a gdy próbowałeś przejść proces składania zamówienia to pojawił Ci się konsultant, okno chata? Może warto przeprowadzić proces składania zamówienia przy współpracy z takim konsultantem, na bieżąco informować o błędzie...