Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problemy z logowaniem w Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

problemy z logowaniem w Mój Orange

@adiplus zleciłeś usuniecie konta 15 lutego, czy konto z Twoim adresem w-mail jest już usunięte?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

problemy z logowaniem w Mój Orange

konto zostało zamknięte (jak forumowicze radzili) termin upłynął 15 lutego ... do dnia dzisiejszego żaden z konsultantów nie potrafi zamknąć procedury tworzenia nowego konta 🙂 jakaś masakra


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

problemy z logowaniem w Mój Orange

@adiplus zamknięte, ale na nowo zleciłeś przez BOK utworzenie ponownie konta? I w tej chwili znowu wszystko wisi?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

problemy z logowaniem w Mój Orange

TAK dokładnie ..

loguję się i po podaniu danych jest informacja że skontaktować się z operatorem i to robię ... chat z orange jest taki że mają problem techniczny i koniec, proszę spróbować w innym terminie 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

problemy z logowaniem w Mój Orange

@adiplus z czatem już też zgłaszałem sprawę. Mam nadzieję, że uda się problem rozwiązać.

Zadzwoń na infolinię i poproś o dokończenie rejestracji konta na Nowy Mój Orange. To samo powinni konsultanci zrobić, jak na czacie zgłosisz, ale w takim przypadku na czata trzeba się logować loginem lub numerem telefonu (stara wersja Mój Orange).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

problemy z logowaniem w Mój Orange

spróbuję 🙂 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 32
  • 0

problemy z logowaniem w Mój Orange

Witam, miałem identyczny problem. 3 konsultantów nie potrafiło założyć konta Mój Orange ponownie.

W związku z tym zgłosiłem reklamację przez infolinie - że żądam wyzerowania wszystkich faktur począwszy od 01.01.2020 od dnia kiedy pojawił się problem i nie mam możliwości dokonania opłat za kolejne FV kartą kredytową....i magia....po około 24h otrzymałem SMS-a iż problem rozwiązany...i faktycznie dziś założyłem konto ponownie i jak na razie bez wewnętrznego błędu komponentów 🙂

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

problemy z logowaniem w Mój Orange

udało się, w końcu mam dostęp do orange w wersji na www 

 

chciałem wszystkim podziękować za okazaną pomoc i zrozumienie, dziękuję !! 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

problemy z logowaniem w Mój Orange

@adiplus fajnie, że udało się uzyskać dostęp do Mój Orange przez www. Bardzo mnie cieszy taka sytuacja 😊


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

problemy z logowaniem w Mój Orange

logowanie do Orange to makabra.bylem na nowym Orange i zalogowanie to przejscie przez pieklo.Zalozylem nowe konto  w nowy mój Orange  wszystko ladnie ,pieknie az do logowania.Za czwartym razem się zalogowałem i od razu przeszło na forum.jak tak dalej będzie to przejdę z telefonem do cyfry + (której jestem abonentem)jedyny plus w tym interesie że własciwie nie ma potrzeby kontaktowac się z Orange,gdyż jak cos chcą to podają na telefon.