Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

kwadratura koła


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 81
  • 0

kwadratura koła

dzień dobry

  • zgłoszenie do działu technicznego w dn. 7 października, dzisiaj 27 odp. smsem o usunięciu problemu z logowaniem do konta w Mój Orange ale to tylko taki sms... rzeczywistość jest nadal taka sama czyli nie działa logowanie do mojego konta ani na stronie ani w aplikacji. Taki sms, który jest kpiną z użytkownika to normalne jest??? Czy Orange ma jakieś podejrzenia względem moich dotychczasowych operacji związanych z kartami sim (chyba 12 w ciągu chyba roku) i bez podania przyczyny blokuje mi dostęp do mojego konta? tylko dlaczego mogłem 6 października znów zarejestrować nową kartę sim? niejako na nowo zarejestrowałem konto na stronie i dostałem nawet bonus 100BG za... tak za logowanie, ale logowania nie da się uskutecznić! 

 

___________

* Temat przeniesiony z Na kartę - moderator Bartłomiej

 

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

kwadratura koła

Zgłoszenie czat czy telefon, niech usuną twoje konto Mój Orange na portalu www, aplikacja jest powiązana z kontem na portalu www, jak tam nie da się zalogować, to tym bardziej w aplikacji, trzeba usunąć konto i po tygodniu je ponownie założyć 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

kwadratura koła

@fajera63 problem z kontem Mój Orange często może wynikać z powodu nadmiernej ilości numerów na koncie. Ja miałem ich sporo, część przepadłą z powodu nieużywania, ale historia została. Na początku tego roku miałem jeszcze ponad dziesięć i w lutym nagle konto Mój Orange przestało działać. Usunięcia konta Mój Orange już nic nie pomagało. Przeniosłem numery na osoby z mojej rodziny, a sobie zostawiłem trzy numery. Po którejś kolejnej reklamacji, zgłoszeniu technicznym konto Mój Orange zostało przywrócone do działania. Z doświadczenia mogę więc napisać, że nie powinno być na koncie Mój Orange więcej jak 10 usług. Inaczej będą występowały problemy. Podobnie zaczyna też konkurencja działać.

Proponuję poprzenosić do konkurencji nieużywane numery, to będzie najszybciej aby się pozbyć ich z konta Mój Orange, jeżeli mają zostać, to warto przenieść na kogoś z rodziny. Sobie zostawić najważniejszy i zgłosić na infolinii reklamację.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 81
  • 0

kwadratura koła

1. te numery nie są mi potrzebne bo są już nieaktywne brak ważności połączeń wychodzących, nie używane ponad 30dni  i na pewno zablokowane

2. ostatnio było tam podobno 8 i z tym nowym teraz 9

3. nie wiem co oni robią z tym kontem ale nowego nie mogę założyć bo będzie i tak na moje dane 

4. był po 20 dniach sms, że jest już ok ale konta jak nie było tak nie ma więc nie wiem co oni z nim robią

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 81
  • 0

kwadratura koła

"niech usuną"??? a jak mam im to powiedzieć? sami nie wiedzą co zrobić? a jeżeli to ja mam decydować o usunięciu to dlaczego nikt mnie o to nie zapyta? po co mi tego smsa przysłali? sami się ośmieszają a mnie mają za durnia....


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

kwadratura koła

@fajera63 żeby konto usunąć, trzeba zgłosić na infolinii, czacie. Czas usuwania konta 48 godzin.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 81
  • 0

kwadratura koła

DLACZEGO sami tego nie zaproponowali??? po 20 dniach nic niezrobienia przysyłają jajcarski sms, żeby co?  rozśmieszyć?

 

 

_______________

Wpis edytowany - Rafał


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

kwadratura koła

Nie zawsze usuwanie konta rozwiązuje problemy...

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 81
  • 0

kwadratura koła

A co je rozwiązuje?

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

kwadratura koła

@fajera63 rozwiązaniem problemu jest niestety cierpliwość do operatora i czas na rozpatrzenie.

W moim przypadku naprawa konta Mój Orange trwała kilka miesięcy.

Do drastycznych czynów nie ma co podchodzić, trzeba czasu i cierpliwości.