Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

avatar w aplikacji mój orange

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

avatar w aplikacji mój orange

Witam, jak dodać własny avatar czyli własny obrazek w aplikacji mój orange w telefonie, widać w poniższym zdjęciu? widziałem w sklepie google play w obrazie widać avatar w aplikacji mój orange? 

 

Ekran z awatarem.jpg

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

avatar w aplikacji mój orange

Jeśli chcesz swój Avatar, zapisz w telefonie swój kontakt i dodaj do niego swoje zdjęcie. Aplikacja pobiera zdjęcia z telefonu. Musisz mieć włączone zgody na korzystanie z książki kontaktów...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

avatar w aplikacji mój orange

U mnie wyświetlają się zdjęcia z kontaktów w telefonie , także moje. Być może z kopii zapasowej na koncie Gmail.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

avatar w aplikacji mój orange

Jeśli chcesz swój Avatar, zapisz w telefonie swój kontakt i dodaj do niego swoje zdjęcie. Aplikacja pobiera zdjęcia z telefonu. Musisz mieć włączone zgody na korzystanie z książki kontaktów...

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

avatar w aplikacji mój orange

@pdurka

jeśli uważasz, że podpowiedzi okazały się pomocne, to - śmiało!Bardzo szczęśliwy kot - zachęcam do oznaczenia stosownego posta. Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

avatar w aplikacji mój orange

oczywiście pomogło, zapomniałem zakończyć sprawy, wystarczyło wstawić zdjęcie. 🙂