Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana adresu e-mail, ale jednak nie do końca

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 84
  • 0

Zmiana adresu e-mail, ale jednak nie do końca

Witam.

 

Przychodzę z pytankiem o pewną kwestię dotyczącą adresu mailowego.

 

Generalnie było tak:

- na koncie Mój Orange zmieniłem w ustawieniach "Kontaktowy adres e-mail właściciela konta" na aktualny,

- po kontakcie z doradcą, zmieniłem również mail służący do logowania się do MO (czat był jedynym sposobem, by to uczynić).

 

To wszystko odbyło się wiele miesięcy temu. Dzisiaj natomiast wysłałem zapis rozmowy z doradcą, odnośnie usterki internetu, na skrzynkę i co widzę? W nagłówku obok nr telefonu, nazwiska doradcy i daty zakończenia widnieje co? Mój stary adres e-mail 🙂  Gdzie się ukrywa ostatnia opcja zmiany maila, aby do mojego konta MO we wszystkich aspektach przypisany był aktualny adres? 🙂

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Zmiana adresu e-mail, ale jednak nie do końca

@Luis obawiam się, że dla klientów są widoczne tylko te dwie możliwości. Dla pewności bym sprawdził czy aktualnie adres do korespondecji nadal jest poprawny (nowy). Jeśli trzeba to go popraw, a jeśli wszystko się zgadza, to uderz na czacie z opisem tej sytuacji i prośbą o uaktualnienie. To jedyna możliwość. Jak będziesz miał odpowiedź o uaktualnieniu danych, to namawiam to ponownego sprawdzenia i podzielenia się jego wynikami z nami.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2053
  • 11593
  • 52

Zmiana adresu e-mail, ale jednak nie do końca

@Luis to zgłoś to na czat Orange, bo tu forum użytkowników usług Orange, my ci tego nie naprawimy 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 84
  • 0

Zmiana adresu e-mail, ale jednak nie do końca

Oczywistym jest, że z poziomu forum nikt tego nie naprawi. Chciałem się upewnić, czy przypadkiem nie ominąłem jeszcze jakiejś rubryki w ustawieniach konta, która też odpowiadała za zmianę adresu.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2053
  • 11593
  • 52

Zmiana adresu e-mail, ale jednak nie do końca

@Luis ja robiłem zmianę adresu @ do konta Mój Orange, poprzez czat Orange i jest ok.

Jeśli u ciebie jest inaczej, to zgłoszenie zrobić i ci to naprawią 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12931
  • 53137
  • 617

Zmiana adresu e-mail, ale jednak nie do końca

@Luis Zadzwoń na infolinię i zgłoś to, że masz dalej stary adres. Zmienią, albo przyjmą zgłoszenie (gdyby nie mogli tego zrobić od ręki w dostępnych systemach)


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Zmiana adresu e-mail, ale jednak nie do końca

@Luis obawiam się, że dla klientów są widoczne tylko te dwie możliwości. Dla pewności bym sprawdził czy aktualnie adres do korespondecji nadal jest poprawny (nowy). Jeśli trzeba to go popraw, a jeśli wszystko się zgadza, to uderz na czacie z opisem tej sytuacji i prośbą o uaktualnienie. To jedyna możliwość. Jak będziesz miał odpowiedź o uaktualnieniu danych, to namawiam to ponownego sprawdzenia i podzielenia się jego wynikami z nami.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Zmiana adresu e-mail, ale jednak nie do końca

@Luis wygląda, że w apce nie do końca zmiana adresu e-mail do kontaktu jest aktualizowana. Pewnie jakieś niedopatrzenie programistów. Warto zweryfikować na infolinii, czacie. Albo konsultant ręcznie zmieni, albo przyjmie zgłoszenie, reklamację na nie do końca prawidlową zmianę adresu e-mail do kontaktów.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Zmiana adresu e-mail, ale jednak nie do końca

@Luis pod koniec kwietnia zmieniłem adres email do korespondencji (m.in. do zgód marketingowych). Dziś na stary email przyszły mi reklamówki z orange. Także wygląda na to, że problem jest dość głębszy i oby znalazł się ktoś, kto to ogarnie.