Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zarządzanie zgodami w MO

Anonim

Nie dotyczy

Zarządzanie zgodami w MO

NMO wszedłem w zmienioną szatę graficzną zgód, by nimi zarządzić. Kiedy zaznaczyłem już tam ujęte zgody (prócz testowej), zapisanie wszystkich skutkowało błędem. Nie wiem, czy się w końcu to zapisało, czy nie.

2018-05-24.png

8 ODPOW. 8

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10912
  • 150

Zarządzanie zgodami w MO

O? Niezły bug. Dzięki, że dajesz nam o tym znać :).

Rozumiem, że taki błąd pojawia się po naciśnięciu:
przycisk do zatwierdzania zgód.PNG

 

A jak wybierzesz którąś z opcji przy Zgoda testowa - to czy wtedy dzieje się to samo?

Anonim

Nie dotyczy

Zarządzanie zgodami w MO

U mnie wczoraj niby mogłem zapisać ale burzył się ze nie właściwy numer telefonu ale dziś się udało. Oczywiście wersja MO a nie NMO 

Anonim

Nie dotyczy

Zarządzanie zgodami w MO


@Wiktornapisał(-a)

O? Niezły bug. Dzięki, że dajesz nam o tym znać :).

Rozumiem, że taki błąd pojawia się po naciśnięciu:
przycisk do zatwierdzania zgód.PNG

 

A jak wybierzesz którąś z opcji przy Zgoda testowa - to czy wtedy dzieje się to samo?


@Wiktor, po naciśnięciu. Testowych jeszcze nie testowałem.

Anonim

Nie dotyczy

Zarządzanie zgodami w MO

Wszedłem wieczorem i zgody zniknęły...pozostał maleńki ślad w postaci screenówEmotikon: Język Na czacie lekko mi ściemniał konsultant. Widoczna ostatnia pozycja to Zabezpieczenia, tak więc zero testowania z testową zgodą. Może być, jak @Wiktor wspomniał, że miało jej nie być.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Zarządzanie zgodami w MO

Oj tam to nazywa kreatywne podejście do rzeczywistości. Pośpiech jest złym doradcą. A Orange chciało przy okazji coś upiec na swoją stronę.
Anonim

Nie dotyczy

Zarządzanie zgodami w MO

To mnie powinni kreatywnie ubić za szukanie dziury w całymEmotikon: Język Coś mi te zgody weszły w piętyEmotikon: Mrugający

Skrócony 80203 wczoraj od Orange: Kontroluj kiedy Twoje dziecko korzysta z telefonu, wyślij SZ na 80203. Wyprobuj Chron Dzieci w Sieci za 0zl przez 14 dni potem 6,99zl co 30dni reg.www.orange.pl


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Zarządzanie zgodami w MO

Czemu nie mam możliwości zarządzania zgodami w NMO ?
Anonim

Nie dotyczy

Zarządzanie zgodami w MO


@DawidOrangenapisał(-a)
Czemu nie mam możliwości zarządzania zgodami w NMO ?

@DawidOrange, na czacie powiedziano mi, że trwają prace modernizacyjne, ale to chyba po moim wpisie dzisiaj na forum. Uzbrój się w cierpliwośćEmotikon: Szczęśliwy