Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zarządzanie usługami na nowym koncie

Anonim

Nie dotyczy

Zarządzanie usługami na nowym koncie

Godz. 10:55 https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-stacjonarne/pakiety-i-uslugi-dodatkowe?msisdn=XXXXXXX&servic... - pakiety i usługi dodatkowe - Twoje aktywne usługi, min. zgoda - spis telefoniczny...na spis telefonów nie miałem, bo jest zastrzeżony, a zgłosić błędu nie można. Zresztą, wszystkie są w zielonych kwadratach i nie do ruszenia.

pakiety.PNG

To już wiem, dlaczego przekręty "gwarantują" bezkarność różnej maści marketingowcom, którzy na zadane im pytanie, skąd mają mój numer telefonu, odpowiadają bezczelnie, że z komputera. I co z tego wynika, że zmieniłem numer telefonu z zastrzeżeniem?

6 ODPOW. 6

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6112
  • 109

Zarządzanie usługami na nowym koncie

Rozumiem, że to sugestia, aby przez stronę internetową można było zarządzać zgodami na umieszczenie numeru w spisie telefonicznym. Dziękuję, przyjmuję i przekazuję do kolegów dbających o serwis. Jeśli chodzi o wyjaśnienie dlaczego ta zgoda jest aktywna to wymaga sprawdzenia historii Twojego konta, więc chyba pozostaje jedynie kontakt z konsultantem www.orange.pl/kontakt
Anonim

Nie dotyczy

Zarządzanie usługami na nowym koncie


@Arturnapisał(-a)
Rozumiem, że to sugestia, aby przez stronę internetową można było zarządzać zgodami na umieszczenie numeru w spisie telefonicznym. Dziękuję, przyjmuję i przekazuję do kolegów dbających o serwis. Jeśli chodzi o wyjaśnienie dlaczego ta zgoda jest aktywna to wymaga sprawdzenia historii Twojego konta, więc chyba pozostaje jedynie kontakt z konsultantem www.orange.pl/kontakt

@Artur, kontakt jest niemożliwy. Zapomniałem, że sobotaEmotikon: Zaskoczony

Anonim

Nie dotyczy

Zarządzanie usługami na nowym koncie


@Arturnapisał(-a)
Rozumiem, że to sugestia, aby przez stronę internetową można było zarządzać zgodami na umieszczenie numeru w spisie telefonicznym. Dziękuję, przyjmuję i przekazuję do kolegów dbających o serwis. Jeśli chodzi o wyjaśnienie dlaczego ta zgoda jest aktywna to wymaga sprawdzenia historii Twojego konta, więc chyba pozostaje jedynie kontakt z konsultantem www.orange.pl/kontakt

@Artur, niestety, konsultant nie pomógł i podał adres mailowy do zrzutów oraz przedstawienia problemu.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6112
  • 109

Zarządzanie usługami na nowym koncie

@Anonim, wydaje mi się, że chyba nie zrozumieliście się z konsultantem. Proponuję spróbować jeszcze raz i tym razem nie pytać konsultanta co jest w Mój Orange, bo to wiesz. Zamiast tego sprecyzuj od razu, co chcesz osiągnąć, czyli poinformuj, że chcesz, aby została wycofana zgoda na udostępnienie Twojego numeru w Spisie.
Myślę, że nie będzie z tym najmniejszego problemu.
Anonim

Nie dotyczy

Zarządzanie usługami na nowym koncie

@Artur, korciło mnie, żeby pokazać różnice w zrozumieniu, co się mówi do drugiej osoby, lecz ze względu na grzeczność, nie uczynię tego. To jest ten właśnie problem na czacie, że dopóki nie będzie możliwości dodania screenów, będą tego typu trudności. Zrobię jak mi zasugerował, bo On po prostu nie może (końcówka dialogu). W systemie ma zgodę na nie Emotikon: Smutny

 

Anonim

Nie dotyczy

Zarządzanie usługami na nowym koncie

Wg odpowiedzi mailowej na reklamację, sprostowanie zostało szybko i pozytywnie załatwioneEmotikon: Bardzo szczęśliwy