Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakończenie wsparcia dla Mój Orange w wersji na komputery (Windows 8 i 10) oraz w Orange TV


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zakończenie wsparcia dla Mój Orange w wersji na komputery (Windows 8 i 10) oraz w Orange TV

Wiedzieliście, że aplikacja Mój Orange była dostępna na komputerach i tabletach z Windows 8 i 10, a nawet na platformie Orange TV? Szczęśliwy robot

 

Była, ale na tych systemach korzystało z niej niewiele osób, więc podjęliśmy decyzję, aby wspierać je jeszcze tylko do końca miesiąca - 30 września 2016 r. usuniemy aplikację Mój Orange ze sklepu dla Windows 8 i 10, a także wyłączymy ją w Orange TV.

 

Siły, które do tej pory poświęcaliśmy na appkę w tych wersjach przeniesiemy na rozwijanie Mój Orange na smartfony, więc będzie rozwijać się jeszcze szybciej Emotikon: Szczęśliwy

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Zakończenie wsparcia dla Mój Orange w wersji na komputery (Windows 8 i 10) oraz w Orange TV

Korzystałem z tej aplikacji parę razy 🙂 Szkoda....ale....owszem zazwyczaj korzystam z niej na smartfononie. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zakończenie wsparcia dla Mój Orange w wersji na komputery (Windows 8 i 10) oraz w Orange TV

A ja dzisiaj chciałem zalogować się do Mój Orange przez dekoder TV... Chciałem, bo pierwsza próba, z podaniem danych do logowania dla usług telefonu była nieskuteczna. NIe próbowałem jeszcze z danymi dla usług stacjonarnych. Smutny mężczyzna

Na tę chwilę odpuściłem sobie....


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zakończenie wsparcia dla Mój Orange w wersji na komputery (Windows 8 i 10) oraz w Orange TV


Artur napisał(-a):

 

 

Była, ale na tych systemach korzystało z niej niewiele osób, więc podjęliśmy decyzję, aby wspierać je jeszcze tylko do końca miesiąca - 30 września 2016 r. usuniemy aplikację Mój Orange ze sklepu dla Windows 8 i 10, a także wyłączymy ją w Orange TV.

 

 


@Artur a są przewidywane jakieś inne, nowe usługi , seriwsy interaktywne w Orange TV? Ikona przed wyborem sugeruje nawet Facebooka, ale na tę chwilę nie znalazłem go.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakończenie wsparcia dla Mój Orange w wersji na komputery (Windows 8 i 10) oraz w Orange TV

Facebook kiedyś był. Ale API na fejsie się zmieniło, soft dekoderów póki co jeszcze nie.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zakończenie wsparcia dla Mój Orange w wersji na komputery (Windows 8 i 10) oraz w Orange TV

Nie jestem na bieżąco z Orange TV, @Misiek62, ale podpytam koleżanki i kolegów zajmujących się tym oprogramowaniem i dam znać czego się dowiem 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zakończenie wsparcia dla Mój Orange w wersji na komputery (Windows 8 i 10) oraz w Orange TV

OK, Jeśli już mnie trochę znasz @Artur to wiesz że lubię dużo wiedzieć, sprawdzić... więc chętnie poczekam na info.

 

A co do zalogowania się, sprawdziłem, dekoder wpuścił mnie na dane od neostrady.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Zakończenie wsparcia dla Mój Orange w wersji na komputery (Windows 8 i 10) oraz w Orange TV

Jak dla mnie, to szkoda. Ja używałem i było to bardzo wygone. Jednak rozumiem, że utrzymywanie niepopularnej aplikacji kosztuje, wię poszła pod młotek... 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zakończenie wsparcia dla Mój Orange w wersji na komputery (Windows 8 i 10) oraz w Orange TV

No szkoda i sorry, @mst, rzeczywiście w tym przypadku niewielka popularność aplikacji zdecydowała...

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 13
  • 0

Zakończenie wsparcia dla Mój Orange w wersji na komputery (Windows 8 i 10) oraz w Orange TV

@Artur, z tego co piszesz to uważam to za słuszną decyzję.

Niestety interfejs dekodera w Orange TV to materiał na osobny wątek (tu macie mnóstwo pracy żeby dogonić XXI wiek 🙂 ), więc nie ma co tam zapychać niszowych aplikacji. Lepiej skupić się na właściwej funkcjonalności Orange TV a aplikację Mój Orange rozwijać dużo szybciej i skuteczniej na najpopularniejszych platformach.

 

Trzymam kciuki!