Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 4, Obserwator
  • 1
  • 0
  • 0

Wykaz szczegółowy dla danego numeru, filtry w wykazie

[ Edytowane ]

Witam! Czy istnieje możliwość sprawdzenia wykazu połączeń, tak jak na przykład a aplikacji mój Orange, jednak interesuje Mnie wykaz dla konkretnego numeru. Dajmy na to chcąc sprawdzić kiedy ostatni raz dzwoniłem pod numer 123-456-789 muszę wertować cały swój wykaz, czy da się to jakoś filtrować?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Highlighted
Pracuję w Orange
  • 565
  • 541
  • 53

Kombinacją klawiszy CTRL + F masz wyszukiwarkę. Po skopiowaniu wykazu do popularnych edytorów tekstu jest możliwość filtracji, czy też wyszukiwania powyższą kombinacją klawiszy.

W Orange jestem konsultantem pomocy technicznej usług mobilnych. Czasem też odpiszę na Twoje zgłoszenie. Na Nasz Orange jestem w czasie wolnym od pracy.
0 Lubię to
Odpowiedz

Wszystkie odpowiedzi:
Highlighted
Pracuję w Orange
  • 565
  • 541
  • 53

Kombinacją klawiszy CTRL + F masz wyszukiwarkę. Po skopiowaniu wykazu do popularnych edytorów tekstu jest możliwość filtracji, czy też wyszukiwania powyższą kombinacją klawiszy.

W Orange jestem konsultantem pomocy technicznej usług mobilnych. Czasem też odpiszę na Twoje zgłoszenie. Na Nasz Orange jestem w czasie wolnym od pracy.
0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
N/A

Nie wiem jak to w Orange ale w konkurencji jest tak 

Przechwytywanie.PNG
Poziom 37, Guru **
  • 11724
  • 4941
  • 707

Można przez zakładkę Pełen wykaz https://www.orange.pl/portal/moj_orange/pelen_wykaz wyeksportować sobie do pliku a tam filtrować na różne sposoby.
Przydała Ci się moja odpowiedź? Oddaj głos na pomysł tutaj.
Zespół Nasz Orange
  • 1333
  • 1050
  • 71

@Łuky

jeśli uważasz, że któraś z podpowiedzi zasługiwałaby na wyróżnienie, to - śmiało - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej ↓ Emotikon: Szczęśliwy:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

0 Lubię to
Odpowiedz