Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usuwanie Stare konto Mój Orange

Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange

@Anonim, problem łączenia kont ciągnie się i dopóki nie przerzucą na jedną platformę (tak mówią), pewnie to te parę milionów klientów poniesie jakieś koszty z tym związane. Ja bym nie załamywał rąk, bo dopóki na maila spływają faktury i regularnie płacisz, to nie musisz się nerwować. Mój sąsiad nie ma konta, emeryturkę przynosi listonosz i wali w kocioł, mówiąc, że to wszystko p..... Nie każdy ma konto operatora i mnie też wiele latek faktury przynosił listonosz. Wrzuć na luzik...szkoda nerwów.

Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange

Wiesz ja się nie denerwuje tylko stwierdzam fakt - drugi przykład to zakładanie konta jak źle wpiszesz pin lub gdy jeszcze nie był aktywny to trzeba czekać 24 godziny  ,nawet wtedy gdy pin się pojawi po godzinie to i tak strona cie nie puści dopiero po dobie . dlatego po tym przeniesieniu usług 3 dni konto zakładałem a i tak założyło się na starej stronie hehe. 

Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange

@Anonim, a spróbuj zrobić, jak ja. Kliknij na zakładkę Mój Orange w forum i PPM skopiuj adres linku. Następnie otwórz nową kartę i wklej ten link. Jeżeli pojawi Ci się otwarte konto z usługami, to weź i wyloguj tak, aby wskoczył Ci adres https://www.orange.pl/zaloguj.phtml.

Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange

nic to nie daje ,nic się nie zmienia - adres wskakuje i 

Jeśli zarejestrowałeś się już w nowym Mój Orange, Twoim loginem jest podany w trakcie rejestracji adres e-mail

 

Podaj login lub nr usługi
 
Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange


@Anonimnapisał(-a)

nic to nie daje ,nic się nie zmienia - adres wskakuje i 

Jeśli zarejestrowałeś się już w nowym Mój Orange, Twoim loginem jest podany w trakcie rejestracji adres e-mail

 

Podaj login lub nr usługi
 

@Anonim, login-słowo klucz i wklepałeś ten adres mail oraz hasło, które (dla porządku) mógłbyś "wytrzasnąć" z dostępnej tam opcji przypomnienia hasła?

Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange

Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange

wydaje mi się że tu jest rozwiązanie problemu i mnie dotyczy właśnie . https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Za%C5%82o%C5%BCenie-konta-w-NMO/m-p/90008#M5782    jednak to jest już odbieganie od podstawy tematu jakim było usunięcie starego konta - bo teraz rozmawiamy o założeniu konta 

Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange

@Anonim, zdaje mi się, że "latał" po forum Emotikon: Mrugający @Artur. Podpytaj o szczegóły na PWEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange

@Anonim Ale powyższa odpowiedź zalinkowana to jest chyba od niego - więc nie ma sensu powielać zapytań . 

Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange

Indywidualnie też pomagają...jeżeli uznają, że jest to możliweEmotikon: Szczęśliwy