Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usuwanie Stare konto Mój Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Usuwanie Stare konto Mój Orange

► W temacie doprecyzowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Jak usunąć stare konto mój Orange i czy jest to konieczne . Pytam bo od wczoraj mam przepisane usługi na siebie co za tym idzie zresetowane niektóre dane i np na tym starym koncie na które nadal mogę się zalogować nic już nie widać brak lub błąd danych . Natomiast nowego na razie nie udało mi się założyć bo podobno pin jeszcze mam nie aktywny .. bo nie minęła doba .   

33 ODPOW. 33

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Usuwanie Stare konto Mój Orange

To poczekaj dobę.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Usuwanie Stare konto Mój Orange

i tym sposobem dowiedziałem się jak usunąć stare konto i czy muszę je usuwać .. gratulacje za najlepszą odpowiedź 

Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange

Jak zostałeś migrowany z Mój Orange do nowego Mój Orange to nie usuwasz konta 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Usuwanie Stare konto Mój Orange

Konto stare będzie usunięte jeśli nie będziesz wchodził przez dłuższy czas.
Możesz to zrobić sam przez zakładkę edycja profilu (ale podejrzewam, że nie masz do niej dostępu).

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Usuwanie Stare konto Mój Orange

@Dantes

 

Nie usuwaj konta - ja usunęłam i teraz nie mogę założyć nowego.

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Usuwanie Stare konto Mój Orange

Dziękuję @Anonim

Ja bym teraz tego mojego postu nie odnalazła, jak daję słowo Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Usuwanie Stare konto Mój Orange

No obecnie nie widzę takiej zakładki więc zapewne nie ma dostępu więc to odpada .

 

 

Dzięki ale ta porada chyba trochę nie pasuje . bo ja loguje się bez problemu na stare konto  nowego mój Orange czy to na aplikacji czy tez w przeglądarce . ale tam już nie mam danych  poza zgodami i autoryzacją sms . reszta nie działa i w sumie chyba nie powinna działać skoro ma działać na nowym koncie z tym samym emailem i numerem telefonu 

Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange

@Dantes, ja też nie widzę w starym opcji usunięcia, bo być może migracja jest tak skonstruowana, że mogła zostać ukryta. Możesz usunąć konto tylko w NMO , ale jaki miałoby to sens? Jeszcze masz w profilu na forum taką możliwość. @wscieklaewka wspominała coś na temat usuwania. Jak masz wątpliwości, to przez PW podpytaj kogoś z zaplecza, chociaż wiem, że usuwając, skomplikujesz sobie wszystko.

konto.PNG