Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usuwanie Stare konto Mój Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Usuwanie Stare konto Mój Orange

W starej wersji link do usunięcia konta jest tu https://www.orange.pl/edycja-profilu.phtml

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 100
  • 100
  • 0

Usuwanie Stare konto Mój Orange

► Scalono dwa wpisy - Moderator Wiktor ◄

 

Dzięki za porady konto na nowym mój orange usuwam bo po co mi puste konto ? Jak na samym początku wspomniałem przepisałem usługi na siebie i teraz na moim nowym koncie muszę je mieć bo tam już nic nie ma. Na Starym orange przyznam nie patrzyłem jeszcze ale fakt po zalogowaniu jest opcja usuń. Co do nowego konta mój orange tego które to chcę usunąć bo jest puste bez usług poprosiłem o zmianę meila i potem raz ileś logowań pojawiła się opcja usuwania konta .Tak więc usunąłem , dostałem potwierdzenie że za 10 dni konto zostanie usunięte. Hm. .. To na Starym też bede musiał usunąć chyba bo tam też nic pewnie nie zobaczę ale to jeszcze sprawdzić muszę

 

[edit]
Popełniłem drobny błąd zatem się poprawiam . usuwam stare konto na nowym mój orange bo jest puste bez usług

Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange

stare konta usunięte nowe założone z trudem i powoli ale poszło .. zaczynamy od zera po aktualizacji danych 

Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange

Ale konto masz dalej Nasz Orange pod @Dantes 

Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange

Spokojnie @Anonim, wszystko pod kontrolą....dzieje sięEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange

@vdsl2 - już nie bo usunąłem był bałagan z rożnymi loginami - nie chciałem nic ruszać ale skoro jedno musiałem zmienić to i drugie zmieniłem .

ale z tego co widzę - wnioskuje że konto się założyło na starym Orange bo nie mogę się logować meilem tylko loginem   

Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange

@Anonim, jakie masz usługi, że widzisz stare, a nowego nie trawi?

Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange

telefon stacjonarny i Neostrada - porównałem sobie bo stare konto jeszcze się nie usunęło bo pisze w trakcie usuwania i jest różnica    i brak logowania mailem - dawniej mi się zapytało czy chce przejść do nowego mój Orange teraz nie 

Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange

@Anonim, może tak być, że nie dostałeś zaproszenia do NMO z prozaicznego powodu....zbyt krótki czas od założenia konta i system nie łyka jeszcze tej zmiany. Ale to przypuszczenie, które możesz zweryfikować po 48 godz., czyli w poniedziałek. Zależności może być kilka i każdy przypadek, jak wynika z opisów na forum, może, choć nie musi, rodzić problemy. Ja dopiąłem swego (ale mam neo, stacj. i mobilki), i trochę wody w Wiśle upłynęłoEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Usuwanie Stare konto Mój Orange

No ja miałem tamto konto od samego początku jak weszło - a stare to chyba kilka lat . więc może być tak jak mówisz . dla mnie to jednak jest bardzo dziwne . stara strona nowa strona jaki problem zrobić to po ludzku ,zakładam nową stronę to likwiduje starą po jakimś tam okresie przejściowym i nie powinno dać radę rejestrować się na starej stronie tylko od razu na nowej - bo potem jest tylko bałagan znowu bedzie do logowania w jednym miejscu login w drugim email . paranoja