Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Zauważyłem jeszcze wydłużenie cyklu do 31 dni. W dodatku jest to napisane. Przynajmniej mi się wydawało, że cykl od zawsze był 30-dniowy. Ktoś potwierdzi, lub zaprzeczy?

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim  tak jak piszesz, cykl zawsze 30 dyniowy, jak gdzieÅ› inaczej w pakiecie pisze to bug.😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim nie koniecznie bug, może być uregulowane regulaminem. Dla tego sÄ… wyjÄ…tki. DomyÅ›lnie jak podajesz 30 dni.

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@ketrasaArtur  regulamin wszÄ™dzie jest tak napisany by z korzyÅ›ciÄ… dla usÅ‚ugodawcy byÅ‚, nie bÄ™dzie przytaczać przykÅ‚adów, ale czasem i system Bugs zÅ‚apie, odkrÄ™cić to czasem trudno.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

DziÅ› zalogowaÅ‚em siÄ™ na moje konto przez aplikacjÄ™ NMO 5.0 beta. Deko poprawek graficznych zostaÅ‚o dodane. Nadal jednak nie jest zaÅ‚atwiona sprawa z ujednoliceniem dat. Pakiety internetowe majÄ… podane ilość dni do koÅ„ca ważnoÅ›ci pakietu, stan konta ma wpisane daty. Można by to byÅ‚o ujednolicić. OsobiÅ›cie wolÄ™ daty. 

Kolejna sprawa, to stan konta i skarbonki. Miejsca jest tyle, że obie te wartości spokojnie się zmieszczą na jednej stronie.

W ofercie abonamentowej brak jest wartości abonamentu. Jest tylko informacja ponad plan, a szczegóły jakoś tak poukrywane, że dzieżko się domyśleć, gdzie tego szukać.

W abonamencie dobrze by było jeszcze popracowań nad wyglądem i ważne informacje przenieść na stronę główną, typu: cena za plan, wartość ponad abonament, jak i pakiety internetowe krajowe i roamingowe.

 

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

W wersji beta aplikacji MO 5.0.0. 3223 (edytowałem) kliknąłem w szczegóły kwoty opiewającej na 3 zł. Zarówno przesuwanie palcem po usługach, jak i w wykorzystaniu, wszystko jest w ramach abonamentu, a nic ponadto. Jak widać także, mamy marzec i większość dni w cyklu przypada na ten miesiąc, a nie wiadomo dlaczego jest "wybieg" do kolejnego miesiąca - kwietnia. W zgodach na spis telefoniczny, brak jest telefonu stacjonarnego. Także w rozwinięciu przed pierwszą usługą. Reszta jest poprawnie zaznaczona.

bieżące.PNG 

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Jeszcze pozytywny akcent:

zostanwdomu.PNG


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Jak dostaliście się do bety?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Przez sklep play można byÅ‚o zapisać siÄ™ do beta testów. Teraz już nie ma miejsc. Ewentualnie pozostaje przesÅ‚anie sobie i zainstalowanie pliku apk 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Ale to chyba zależy od wersji Androida czy aplikacja na każdego jest taka sama? tzn plik instalacyjny.

 

Ja posiadam Google Pixel XL z androidem 10