Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

czy z wersji 5.0 będzie można wejść na forum nasz Orange z pozycji tej aplikacji ? Screenshot_20190918-201204.jpg


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Tak, jest to w planach Szczęśliwa kobieta


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Bartłomiej  to super 😄 daj znać jak już będzie można przetestować 😄

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Bartłomiej  ja miałem taki "Pomysł", było że nie realny, wprost nie możliwe, że jednak go wdrażacie 🙃

Jednak jest, fakt że z poprzedniego wcielenia, ale sklerozy nie mam jeszcze > Mój Orange 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim  nie narzekaj @Bartłomiej  i inni się postarali dla nas z tym forum  zobaczymy jak to będzie wyglądać już niecierpliwie czekam a mobilne forum 🙂

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Citi2017  cieszę się bardzo, od dawna chciałem tak mieć 😉

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Zainstalowałem aplikację, mocno napakowana jest, może funkcjonalnie ok, ale za dużo klikania, leniwy się robię, jak na razie działa stabilnie i wszystko pokazuje, @Anonim  ja odinstalowałem ze sklepu, poprzez link z NO pobrałem aplikację, najpierw była stara wersja, po chwili aktualizacja przyszła do 5.0, logowanie jak w NMO. Małe pytanie, przegapiłem, czy nie ma trybu ciemnego, bo na szybko te wstępne opcje przewijałem, teraz w ustawieniach trybów nie widzę (jasny/ ciemny).

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim , mam pytanie. Widzisz czyjąś opinię i opiszesz całą wersję? 5.0.0.1682 i nowszą 5.0.0.1723 przerobiłem, na ile usługi pozwalały. Po odinstalowaniu i ponownej instalce, teoretycznie powinny być animacje do ustawienia trybu...chyba, że świadomie pominąłeś.

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim  aplikacja mocno okrojona, sporo funkcji nie działa, nie testowałem tego wcześniej, tak na teraz, to nie za bardzo jest co testować, jeden plus co widzę, to że szybko działa, graficznie bardziej pasuje mi, jednak starsza wersja, poużywam kilka dni i chyba powrócę to tej ze sklepu Google.

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

A jest powrót na NMO dodanie Trybu Nocnego?