Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

czy z wersji 5.0 będzie można wejść na forum nasz Orange z pozycji tej aplikacji ? Screenshot_20190918-201204.jpg


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Tak, jest to w planach Szczęśliwa kobieta


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@BartÅ‚omiej  to super 😄 daj znać jak już bÄ™dzie można przetestować 😄

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@BartÅ‚omiej  ja miaÅ‚em taki "PomysÅ‚", byÅ‚o że nie realny, wprost nie możliwe, że jednak go wdrażacie 🙃

Jednak jest, fakt że z poprzedniego wcielenia, ale sklerozy nie mam jeszcze > Mój Orange 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim  nie narzekaj @BartÅ‚omiej  i inni siÄ™ postarali dla nas z tym forum  zobaczymy jak to bÄ™dzie wyglÄ…dać już niecierpliwie czekam a mobilne forum 🙂

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Citi2017  cieszÄ™ siÄ™ bardzo, od dawna chciaÅ‚em tak mieć 😉

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

ZainstalowaÅ‚em aplikacjÄ™, mocno napakowana jest, może funkcjonalnie ok, ale za dużo klikania, leniwy siÄ™ robiÄ™, jak na razie dziaÅ‚a stabilnie i wszystko pokazuje, @Anonim  ja odinstalowaÅ‚em ze sklepu, poprzez link z NO pobraÅ‚em aplikacjÄ™, najpierw byÅ‚a stara wersja, po chwili aktualizacja przyszÅ‚a do 5.0, logowanie jak w NMO. MaÅ‚e pytanie, przegapiÅ‚em, czy nie ma trybu ciemnego, bo na szybko te wstÄ™pne opcje przewijaÅ‚em, teraz w ustawieniach trybów nie widzÄ™ (jasny/ ciemny).

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim , mam pytanie. Widzisz czyjÄ…Å› opiniÄ™ i opiszesz caÅ‚Ä… wersjÄ™? 5.0.0.1682 i nowszÄ… 5.0.0.1723 przerobiÅ‚em, na ile usÅ‚ugi pozwalaÅ‚y. Po odinstalowaniu i ponownej instalce, teoretycznie powinny być animacje do ustawienia trybu...chyba, że Å›wiadomie pominÄ…Å‚eÅ›.

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim  aplikacja mocno okrojona, sporo funkcji nie dziaÅ‚a, nie testowaÅ‚em tego wczeÅ›niej, tak na teraz, to nie za bardzo jest co testować, jeden plus co widzÄ™, to że szybko dziaÅ‚a, graficznie bardziej pasuje mi, jednak starsza wersja, poużywam kilka dni i chyba powrócÄ™ to tej ze sklepu Google.

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

A jest powrót na NMO dodanie Trybu Nocnego?