Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefony bez umowy w sklepie

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Telefony bez umowy w sklepie

W liście produktów do kupienia (bez umowy) https://www.orange.pl/sklep?processType=SALE_OF_GOODS są na dole trzy obramowane kółeczka, m.in. informacja. Czy są tylko zbędną ozdóbką, "podskakującą z radości" po najechaniu myszką, czy to niedoróbka? Bo jeżeli miałyby spełniać funkcję przycisków, to słabo wyszło. Zauważyłem to podczas szperania za konkretną informacją.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Telefony bez umowy w sklepie

Oj tam @Anonim akurat trafiłem na temat 😉 na moim zrzucie kółeczko z numerem telefonu jest uniesione 🙂 czyli pokazuję to o czym napisałeś.

 

Pod Firefoxem kółeczka też się "unoszą"

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Telefony bez umowy w sklepie

A możesz pokazać o co chodzi o te kuleczka ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Telefony bez umowy w sklepie

Moim zdaniem to taki sobie ozdobnik, ( nie wodotrysk 😉 ) czyli informacja.

 

oferta.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Telefony bez umowy w sklepie

@Anonim, otwórz i najedź myszką na jedno z trzech kółeczek /IE i Chrome/.

@Misiek62, jesteś szybszy jak strzałaEmotikon: Szczęśliwykoła.PNG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Telefony bez umowy w sklepie

Oj tam @Anonim akurat trafiłem na temat 😉 na moim zrzucie kółeczko z numerem telefonu jest uniesione 🙂 czyli pokazuję to o czym napisałeś.

 

Pod Firefoxem kółeczka też się "unoszą"

Anonim

Nie dotyczy

Telefony bez umowy w sklepie

@Misiek62, więc w takim razie to zbędny gadżet, zajmujący miejsce. Wczoraj na innej zupełnie stronie, w związku z RODO, też natknąłem się na "martwe" przyciski Wyrażam zgodę, które moim zdaniem powinny służyć do tego, do czego zostały użyte. A nie jakiś kombinejszonEmotikon: Język


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Telefony bez umowy w sklepie


@Anonim napisał:

(...) to zbędny gadżet, zajmujący miejsce. (...)


Hm... To taki mały, ruchomy przycisk, służący do przekazania prostej i przejrzystej informacji 🙂

Czujesz się oszukany, że pod nim nie kryje się dodatkowa podstrona? Emotikon: MrugającyEmotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Telefony bez umowy w sklepie

@Wiktor, wyjaśnienia tutaj zawarte utwierdziły mnie raczej w przekonaniu, że idea/ zamysł/ temu właśnie służą /intuicyjny przekaz/. Nie wiem, jak podobne przyciski się mają na podstronach zamówień, ale spróbuję to sprawdzić. Oczywiście, o ile będzie to możliwe bez konkretów. Wiem, że niektórych opcji nie "przeskoczysz", zanim nie ujawnisz swoich danych.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Telefony bez umowy w sklepie


@Wiktornapisał(-a)

@Anonimnapisał:

(...) to zbędny gadżet, zajmujący miejsce. (...)


Hm... To taki mały, ruchomy przycisk, służący do przekazania prostej i przejrzystej informacji 🙂

Czujesz się oszukany, że pod nim nie kryje się dodatkowa podstrona? Emotikon: MrugającyEmotikon: Język


@Wiktor  no właśnie ruchomy, ale chyba jednak nie "przycisk", tylko "element graficzny" - może użyty po to, by strona nie była zbyt statyczna 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Telefony bez umowy w sklepie

@Misiek62, daj @Wiktorowi już spokój, bo się zapętlimy jak ze słynną ostatnio daniną, odmienianą w możliwych przypadkachEmotikon: Język Niech będzie po kolejowemu np. wajcha, czop, albo sworzeńEmotikon: Bardzo szczęśliwy