Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukam Mój Orange 4.3.1

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Szukam Mój Orange 4.3.1

Nieszczęśliwie usunęłam ze smartfona aplikację Mój Orange w wersji 4.3.1

pod Windows Mobile (lub Phone).
Jeśli ktoś ma .apk lub wie skąd można ją  jeszcze pobrać, to bardzo proszę o informację.

Pozdrowienia

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 538
  • 8

Szukam Mój Orange 4.3.1


@Time88napisał(-a)

Na wypadek gdyby i w tym temacie ktoś postanowił uznać problem za rozwiązany, chcę wyraźnie stwierdzić, że wg mnie, założycielki tego wątku, temat nie jest rozwiązany. Byłby rozwiązany gdyby Orange nie zablokowało dostępu do danych dla aplikacji Mój Orange 4.3.1 dla Windows. To zablokowanie oznacza pozbawienia użytkowników prawa nabytego do korzystania z tej aplikacji, chociaż bez jej dalszego wspierania.  Jest to po prostu wymuszanie zakupu nowszego smartfona z nowszym systemem operacyjnym.

I zrzucanie tu winy na Microsoft jest nie fair. Do dzisiaj bardzo dożo użytkowników używa na komputerach systemu Windows XP pomimo niewspierania go od paru lat i Microsoft im tego nie uniemożliwia.

Jak już wspomniałam, z usług Orange korzystam od bardzo wielu lat, zaczęłam gdy firma nazywała się Idea i dopiero później została przemianowana na Orange .Do tej pory generalnie byłam zadowolona, ale teraz się zawiodłam. Również z powodu bezwzględności osób na czacie. Trudno, bez tej aplikacji na moim smartfonie jakoś przeżyję, ale niesmak pozostaje.Pozdrawiam


czesc @Time88 
gdy wspomnialas o XP to lezka w oku mi się zakręciła 😅

jeszcze jakis czas temu moja siostra miala w posiadaniu Nokie Lubie (nie pamietam czy 735 czy 835 - jakoś tak)
Wszystko wskazuje na to, że nawet gdybyś nie odinstalowala apki, to i tak by przstala dzialalać. Ona już nie powinna dzialac od poczatku stycznia - to bylo zapowiadane. Pewnie to nie przypadek, ze w ostatnich tygodniach bylas spamowana tym komunikatem.

Instalowanie apeka z innych źródeł mija się z celem.

 

Czy to sprawia ze jesteś zmuszana do zakupu innego smartfona? Chyba nie. Pamietam ze u siostry byly problemy z ta apką i ostatecznie ja jej to odinstalowalem i pokazalem ze moze korzysac z konta Moj Orange na stronie mobilnej. Swoja droga - uwazam ze widok stron mobilnych na Nokiach Lumiach byl jednym z lepszych na jakie natknąlem się w swoim smartfonowym zyciu 😉

 

Strona Moj Orange jest responsywna i powinna sie dostosowac do okna przeglądarki mobilnej.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

30 ODPOW. 30

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Szukam Mój Orange 4.3.1

Będzie trudno bo pliki apk są głównie na androida a nie na windows phone. A masz kogoś ze znajomych co mają aplikację na swoim telefonie? Możns by tak ją skopiować.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Szukam Mój Orange 4.3.1

Nikogo takiego nie znam. Co do apk to nie jestem pewna czy to było  instalowane z apk, bo masz racje, że jest to raczej typowe dla Androida. Ja tego po prostu nie pamiętam. Być może było to bezpośrednio instalowane ze sklepu, chyba tak kiedyś się instalowało. Nawet nie pamiętam, czy po raz pierwszy zainstalowałam pod Phone , czy już pod Mobile. Ale przez lata używałam i było bardzo wygodne. Ostatnio zaczął się pojawiać komunikat, że należy zainstalować noszą wersję i dałam się nabrać, bo nowsza wersja nie jest dostępna pod Windows. Bez względu na to jak to się kiedyś instalowało chciałabym móc wrócić do tego co miałam. Rozmawiałam na czacie, ale nie chcą pomóc, bo nie wierzę że tej wersji już nie mają - żaden informatyk nie usuwa wszystkiego ze swego dorobku. Mają nakaz  wymusić zakup nowszego smartfona z nowszym systemem. Kasa, kasa, kasa.

Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Szukam Mój Orange 4.3.1

@Time88  cóż nie dziwię się, że nie chcą pomóc. Na oficjalnej stronie Orange można podjąć tylko z App Store lub Sklepu Play.  Zgodnie z tym co odpowiadałam Ekspert AMA nie ma możliwości powrotu do poprzedniej wersji. 

 

Chyba, że ktoś ma taką aplikacje i będzie ci w stanie jakoś udostępnić (o ile w ogóle jest taka możliwość). Tego już wiem. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Szukam Mój Orange 4.3.1

@Time88  wejdź na strony Microsoft i spróbuj napisać do programistów, może pochylą się nad problemem i wygrzebią soft z archiwów.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Szukam Mój Orange 4.3.1

Rozumiałabym, że aplikacja nie ma dalej wsparcia, gdyby nie pojawiający się od mnie więcej 2 tygodni, a nie od paru lat, komunikat, że aplikację należy uaktualnić. Gdyby nie ten komunikat, nie przyszło by mi do głowy żeby ją odinstalować i próbować zainstalować nowszą wersję ze sklepu. Co gorsze, aplikacje w sklepie o danej nazwie pokazują się tylko wtedy gdy taka aplikacja nie jest zainstalowana na moim smartfonie, więc bez odinstalowania nie mogłam się dowiedzieć, że jej w sklepie nie ma. A na czacie jeszcze przeczytałam ironiczną uwagę, że wpierw powinnam sprawdzić w sklepie. W sumie czuję się oszukana. Uważam, że jest to naciąganie klientów żeby jak najszybciej zmieniali smartfony na nowsze. Do tej pory miałam dobre doświadczenia z Orange, od czasów gdy jeszcze nosiło nazwę Idea, ale teraz się zastanowię czy warto dalej korzystać. Dobre firmy szanują klientów o najdłuższym stażu.

Może Orange się nad tym zastanowi, bo nie wierze, że naprawdę nie mogą pomóc, a zasadę, że nie można wrócić do starszej wersji sami stworzyli.

Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Szukam Mój Orange 4.3.1

@Time88 Orange jak każda firma szanuje swoich klientów w ramach dostępnych możliwości. Ekspert AMA to pracownik Orange który odpowiada za dany temat o jest z nim doskonale zapoznamy. Jak dla mnie jego odpowiedź jest wiążąca. 

 

A co do Windows Phone to sam Microsoft przestał go wspierać w 2019. W komunikacie o tym można przeczytać informację, że nie będzie Aktualizacji bezpieczeństwa, poszczególne funkcje będą wyłączane. Zachęca również klientów do wymiany smartfona na takiego z systemem IOS czy Android. Więc nie dziw, że Orange nie utrzymuje dla tego systemu swojej aplikacji. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

Szukam Mój Orange 4.3.1

1.png


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Szukam Mój Orange 4.3.1

Tyle, że tutaj żadnego wsparcie (wiedzy) tak naprawdę nie potrzeba. System działa i aplikacja Mój Orange 4.3.1 do momentu niefortunnego odinstalowania bardzo dobrze działała, wbrew narzekaniom wielu osób na tym forum. Wystarczyłaby możliwość powrotu do właśnie odinstalowanej wersji, a to już jest tylko dobra wola Orange, a nie Microsoftu.

Pozdrawiam


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Szukam Mój Orange 4.3.1

No i niestety plik był ale się zmył, nie można ot tak tu nic wrzucić bo zaraz zostaje skasowane.

 

Moderacja odkryła że na darmowym hostingu są reklamy niestety swojego za darmo udostępnić nie chcą dziwna sprawa...