Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukam Mój Orange 4.3.1

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Szukam Mój Orange 4.3.1

 
Przepraszam, niepotrzebnie coś napisałam.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Szukam Mój Orange 4.3.1

@Time88  jak to niepotrzebnie?, potrzebnie czyli internet w telefonie jest ale apka twierdzi że nie ma, więc wychodzi na to że pomimo iż jest zainstalowana to wykazuje błąd.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Szukam Mój Orange 4.3.1

, Słowo "niepotrzebne" odnosił sie do tego co napisałam, a co usunęłam. Nie udało mi się bowiem usunąć całego tego postu sprzed 3 godzin, który był niepotrzebny.

Natomiast pomyliłam się co do wyników Speedtest,net. Miało być odwrotnie, czyli:

z karty SIM download jest wg Speedtest.net 10,25 Mbps, a z WiFi 40,90Mbps.

Przepraszam z tę pomyłkę.

Pozdrawiam


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Szukam Mój Orange 4.3.1

Na wypadek gdyby i w tym temacie ktoś postanowił uznać problem za rozwiązany, chcę wyraźnie stwierdzić, że wg mnie, założycielki tego wątku, temat nie jest rozwiązany. Byłby rozwiązany gdyby Orange nie zablokowało dostępu do danych dla aplikacji Mój Orange 4.3.1 dla Windows. To zablokowanie oznacza pozbawienia użytkowników prawa nabytego do korzystania z tej aplikacji, chociaż bez jej dalszego wspierania.  Jest to po prostu wymuszanie zakupu nowszego smartfona z nowszym systemem operacyjnym.

I zrzucanie tu winy na Microsoft jest nie fair. Do dzisiaj bardzo dożo użytkowników używa na komputerach systemu Windows XP pomimo niewspierania go od paru lat i Microsoft im tego nie uniemożliwia.

Jak już wspomniałam, z usług Orange korzystam od bardzo wielu lat, zaczęłam gdy firma nazywała się Idea i dopiero później została przemianowana na Orange .Do tej pory generalnie byłam zadowolona, ale teraz się zawiodłam. Również z powodu bezwzględności osób na czacie. Trudno, bez tej aplikacji na moim smartfonie jakoś przeżyję, ale niesmak pozostaje.Pozdrawiam


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Szukam Mój Orange 4.3.1

@Time88 tak dla formalności, tylko Ty jako założycielka wątku możesz oznaczyć "Rozwiązanie", no i oczywiście moderatorzy (ale w tym przypadku musiałoby rzeczywiście znaleźć się rozwiązanie).


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 538
  • 8

Szukam Mój Orange 4.3.1


@Time88napisał(-a)

Na wypadek gdyby i w tym temacie ktoś postanowił uznać problem za rozwiązany, chcę wyraźnie stwierdzić, że wg mnie, założycielki tego wątku, temat nie jest rozwiązany. Byłby rozwiązany gdyby Orange nie zablokowało dostępu do danych dla aplikacji Mój Orange 4.3.1 dla Windows. To zablokowanie oznacza pozbawienia użytkowników prawa nabytego do korzystania z tej aplikacji, chociaż bez jej dalszego wspierania.  Jest to po prostu wymuszanie zakupu nowszego smartfona z nowszym systemem operacyjnym.

I zrzucanie tu winy na Microsoft jest nie fair. Do dzisiaj bardzo dożo użytkowników używa na komputerach systemu Windows XP pomimo niewspierania go od paru lat i Microsoft im tego nie uniemożliwia.

Jak już wspomniałam, z usług Orange korzystam od bardzo wielu lat, zaczęłam gdy firma nazywała się Idea i dopiero później została przemianowana na Orange .Do tej pory generalnie byłam zadowolona, ale teraz się zawiodłam. Również z powodu bezwzględności osób na czacie. Trudno, bez tej aplikacji na moim smartfonie jakoś przeżyję, ale niesmak pozostaje.Pozdrawiam


czesc @Time88 
gdy wspomnialas o XP to lezka w oku mi się zakręciła 😅

jeszcze jakis czas temu moja siostra miala w posiadaniu Nokie Lubie (nie pamietam czy 735 czy 835 - jakoś tak)
Wszystko wskazuje na to, że nawet gdybyś nie odinstalowala apki, to i tak by przstala dzialalać. Ona już nie powinna dzialac od poczatku stycznia - to bylo zapowiadane. Pewnie to nie przypadek, ze w ostatnich tygodniach bylas spamowana tym komunikatem.

Instalowanie apeka z innych źródeł mija się z celem.

 

Czy to sprawia ze jesteś zmuszana do zakupu innego smartfona? Chyba nie. Pamietam ze u siostry byly problemy z ta apką i ostatecznie ja jej to odinstalowalem i pokazalem ze moze korzysac z konta Moj Orange na stronie mobilnej. Swoja droga - uwazam ze widok stron mobilnych na Nokiach Lumiach byl jednym z lepszych na jakie natknąlem się w swoim smartfonowym zyciu 😉

 

Strona Moj Orange jest responsywna i powinna sie dostosowac do okna przeglądarki mobilnej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Szukam Mój Orange 4.3.1

Pomyliłam się i kliknęłam na Rozwiązanie. Pewnie tego cofnąć też się nie da, ale jest mi już wszystko jedno. I tak Orange tego problemu pozytywnie dla mnie nie rozwiąże. Może to i lepiej, że nacisnęłam przez pomyłkę na Rozwiązanie, bo by mnie ciągle "molestowali" o zaznaczenie Rozwiązania. Dla moderatorów tego forum chyba najważniejsze jest żeby wszystko było jak najprędzej  Rozwiązane, to znaczy zaznaczone jako Rozwiązane. 😀

 

Wracając do odpowiedzi na Twój post. W moim przypadku Mój Orange 4.3.1 działał na smartfonie bardzo dobrze i był bardzo wygodny, czego nie mogę powiedzieć o informacjach na stronie www.orange.pl po zalogowaniu się do Mój Orange (głównie na laptopie). Tam często coś nie działa, a ponadto nie jest tak czytelne jak w Mój Orange 4.3.1 na smartfonie. Tez używam Lumii.

Pozdrawiam


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Szukam Mój Orange 4.3.1

@Time88  "Rozwiązanie" bardzo prosto można cofnąć, więc w prawym górnym rogu postu klikasz trzy kropki, rozwija się menu i klikasz "To nie jest rozwiązanie", zatwierdzasz i już...to wszystko.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 132
  • 293
  • 0

Szukam Mój Orange 4.3.1

 
, dzięki za informacje. Będe wiedziała na przyszłość, bo teraz juz nic zmieniać nie będę.
Pozdrawiam
 

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 538
  • 8

Szukam Mój Orange 4.3.1

coz, dziekuje nawet jesli pacnelas przez przypadek 😋

 

ja korzystam z apki na Androidzie ale rowniez ze strony www. Strona faktycznie różni sie od tego co można zobaczyć w apce, ale z drugiej strony tam dostepnych jest wiecej informacji, czasami wydaje mi się ze nawet za duzo

 

  • minus taki ze nie skorzystasz z prezentow oferowanych w apce
  • plus taki ze i tak z nich nie korzystalas do tej pory, bo mialas historyczną wersje, wiec w tym miejscu nic nie tracisz 😉