Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Strona Mój Orange nie pobiera faktury pdf

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Strona Mój Orange nie pobiera faktury pdf

jakiś czas temu przełączyłem stronę na to nowe konto i w sumie nie widzę jakiejś szczególnej różnicy, trochę czytelniejsze chyba, tak na jednej stronie wszystko, ale mam problem, bo od tamtej pory nie mogę pobierać faktury. w starym systemie mogłem bez problemu wydrukować sobie fakturę w tym NIE. Dlaczego nie można pobrać faktury? Ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem? Nie widzę w pobranych ani gdziekolwiek łącznej faktury za wszystkie składowe, oznaczone do pobrania. Żadnego komunikatu, ani znaku, że PDF-y gdziekolwiek są z datą dzisiejszego pobrania. Ktoś wie co może być przyczyną?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Strona Mój Orange nie pobiera faktury pdf

Rozumiem. A korzystasz może z Chrome? Bo jeśli tak to ma ona wbudowany mechanizm blokujący wyskakujące okienka. Proszę, spróbuj jeszcze raz, ostatni 🙂 Gdy podasz hasło z SMS to sprawdź proszę czy w pasku adresu, w prawym górnym rogu nie pojawi się coś takiego:

1.PNG

Jeśli się pojawi to mamy winowajcę 🙂 Wtedy wystarczy kliknąć myszą w tę ikonkę z małym, czerwonym krzyżykiem:

2.PNG

Po kliknięciu otworzy się menu jak niżej. Żeby otworzyć fakturę wystarczy kliknąć niebieski link, ale jeśli przy okazji zaznaczysz "Zawsze zezwalaj na wyświetlanie wyskakujących okienek..." to Chrome nie będzie już na tym komputerze blokować pdf'a z fakturą i w przyszłości faktury od razu będą widoczne. 

3.PNG

 

Daj znać czy to Chrome blokował 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Strona Mój Orange nie pobiera faktury pdf

@SiemaStachu 😄 Używasz jakiegoś oprogramowania blokującego wyskakujące okienka? Spróbuj zalogować się w trybie incognito przeglądarki (wtedy dodatkowe wtyczki są wyłączane) i daj znać czy pomogło.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Strona Mój Orange nie pobiera faktury pdf

Próbowałem i nic. Loguje sie, wyswietlam listę faktur, zaznaczam, że chce wyświetlić fakture i rozliczenie, potem hasło z SMS i nic od kilku godzin.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Strona Mój Orange nie pobiera faktury pdf

Nie mam najmniejszego problemu pobrania w nowym Orange Online Faktury w formacie PDF. Wyczyść cookies, wyloguj i zaloguj się ponownie.

Orange.jpg

Jaka przeglądarka ??


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Strona Mój Orange nie pobiera faktury pdf

Rozumiem. A korzystasz może z Chrome? Bo jeśli tak to ma ona wbudowany mechanizm blokujący wyskakujące okienka. Proszę, spróbuj jeszcze raz, ostatni 🙂 Gdy podasz hasło z SMS to sprawdź proszę czy w pasku adresu, w prawym górnym rogu nie pojawi się coś takiego:

1.PNG

Jeśli się pojawi to mamy winowajcę 🙂 Wtedy wystarczy kliknąć myszą w tę ikonkę z małym, czerwonym krzyżykiem:

2.PNG

Po kliknięciu otworzy się menu jak niżej. Żeby otworzyć fakturę wystarczy kliknąć niebieski link, ale jeśli przy okazji zaznaczysz "Zawsze zezwalaj na wyświetlanie wyskakujących okienek..." to Chrome nie będzie już na tym komputerze blokować pdf'a z fakturą i w przyszłości faktury od razu będą widoczne. 

3.PNG

 

Daj znać czy to Chrome blokował 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Strona Mój Orange nie pobiera faktury pdf

@Ron, dzieki, to widac cos u mnie, ale nie wiem dlaczego. Mam Google Chrome, sprobuje wyczyscic ciasta.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Strona Mój Orange nie pobiera faktury pdf

To nic dziwnego. Pobierzesz bez problemu w Mozilla Firefox lub metodą @Artur w Chrome. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 6
  • 0

Strona Mój Orange nie pobiera faktury pdf

No dobra, dzieki za pomoc, @Ron, @Artur, fajnie, ze ludzie na tym forum tak szybko odpowiadaja. Rzeczywiscie Chrome blokowal, nawet nie wiedziałem, że coś takiego może. Pobralem fakture klikajac w niebieski link. A co do Firefoxa to dawno temu uzywalem, ale potem, nie pamiętam dlaczego przerzuciłem się na Chrome.Niedawno wyszedl Firefox Quantum i mialem przetestowac. Dzieki za przypomnienie, moze wroce 😄
Anonim

Nie dotyczy

Strona Mój Orange nie pobiera faktury pdf

Też miałem ten sam problem w Chrome i odblokowanie okienka załadowało pdf. Niestety, wcześniej zgłosiłem to jako błąd...niepotrzebnie.