Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sprawdzanie smsów na stronie Orange


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Sprawdzanie smsów na stronie Orange

Witam. Czy jest możliwośc sprawdzenia smsów przychodzacych na moj numer za posrednictwem storny Orange ?? Przebywam obecnie za granica i moj numer jest tu nie aktywny a potrzebuje odczytac smsy potrzebne mi do wryfikacji przelewow!!!

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Sprawdzanie smsów na stornie Orange

Nie ma takiej możliwości - chyba że jestem niedoinformowany 😜


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Sprawdzanie smsów na stornie Orange

Niestety nie ma takiej opcji.
A czemu nie jest aktywny? stracił ważność bo nie było doładowań?

Spróbuj zadzwonić na infolinię z innego numeru na +48510100100 - przygotuj sobie numer seryjny karty sim - jest na spodzie karty sim. Może uda się reaktywować numer.
Anonim

Nie dotyczy

Sprawdzanie smsów na stornie Orange

@Piotrekk85 cenne wskazówki, ja z posta przypuszczam że koleżanka ma nieaktywny roaming 😜

Anonim

Nie dotyczy

Sprawdzanie smsów na stornie Orange

@sebastian2 jeśli masz założone konto na Mój Orange to tam możesz aktywować sobie roaming jeśli jest on wyłączony w Twojej ofercie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Sprawdzanie smsów na stornie Orange

Tylko do aktywacji roamingu przez Mój Orange może być potrzebna weryfikacja smsem 😄

Sugeruję jednak kontakt z infolinią, jest dostępna z zagranicy, a wydaje mi się że numer się przeterminował.
Anonim

Nie dotyczy

Sprawdzanie smsów na stornie Orange

@Piotrekk85 masz rację, do aktywacji potrzebny jest kod abonencki oraz pewnie potwierdzenie smsem, teraz na spokojnie to przestudiowałem na Mój Orange. Ech.......to zostaje Ci tylko kontakt z BOK tak jak pisze nasz VIP @Piotrekk85 🙂 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Sprawdzanie smsów na stornie Orange

Ale się rozpędziliście z tym brakiem aktywności karty. Oczywiście zgadzam się z tym, że przyczyna jest prozaiczna, nie aktywowanie roamingu i tyle.
Odpowiedź na pierwszą część pytania, postu jest taka, że "nie ma możliwości odczytania SMSów przez stronę Orange" jeżeli są wysłane na numer telefonu.
Natomiast przed laty, gdy pisałem SMSy  ze swojego Multiboxa do kogoś w innej sieci, to odbiorca nie dostawał wiadomości z moim numerem tylko innym - podobnie jak z bramki - wtedy ten ktoś, odpowiadając na takiego SMSa pisał na ten numer i wiadomość wpadała do skrzynki Multiboxa - więc mogłem odczytać ją przez WWW.orange.pl.

Anonim

Nie dotyczy

Sprawdzanie smsów na stornie Orange

@sebastian2 a nie łatwiej zadzwonić do Banku i zmienić numer telefonu na aktualny, tzn ten aktywny którego używasz. Jeśli masz dostęp przez Internet do strony swojego Banku to takie dane powinno dać się edytować. Chociaż do zatwierdzenia edycji może być potrzebny również kod abonencki - więc......chyba zostaje Ci telefon do Banku i zmiana numeru przez weryfikację danych. Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Sprawdzanie smsów na stornie Orange

Dawno w ramach Mutliboxa tej opcji nie ma.
Jedynie jest dla kont w Multiboxie nie powiązanych z numerem komórkowym (takie np. tylko na maila).