Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spamcop


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Spamcop

Szanowni Państwo,

Spamcop blokuje pocztę wychodzącą z mojego konta.

Proszę o pomoc.

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Spamcop

@OskarZobacz koniecznie sprawdz czy nie ukradli ci hasla

I jeszcze tu SpamCop


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Spamcop

Dziękuję.

Mail nie został wykradziony. W wiadomości zwrotnej dostaję informację, że blokowany jest adres IP, po którego sprawdzeniu okazało się, że należy do Wirtualnej Polski. Nie wszystkie moje e-maile nie są dostarczane.

Anonim

Nie dotyczy

Spamcop

@OskarJak wysyłasz e-mail przez strone WP czy przez program pocztowy?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Spamcop

Wysyłam przez Multi Box Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Spamcop


Oskar napisał(-a):

Wysyłam przez Multi Box Orange.


@OskarI tu jest problem z Multi Box Orange.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Spamcop

@Oskar
postaraj się ustalić, czy problem z dostarczaniem wiadomości dot. tylko konkretnych adresów mail (np. nie dochodzą wyłącznie te adresowane na maile w domenie wp.pl), czy raczej ta sytuacja ma charakter losowy (do tego samego adresu maile raz dochodzą, raz nie).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Spamcop


Wiktor napisał(-a):

@Oskar
postaraj się ustalić, czy problem z dostarczaniem wiadomości dot. tylko konkretnych adresów mail (np. nie dochodzą wyłącznie te adresowane na maile w domenie wp.pl), czy raczej ta sytuacja ma charakter losowy (do tego samego adresu maile raz dochodzą, raz nie).


@Wiktor  a ja zrozumiałem, że blokowane są te wysyłane przez niego, czyli maile @Oskara z domeny @wp.pl , raczej spytałbym jaki serwer adresata uznaje pocztę z wp za spam... Jak wiemy często zakwalifikowanie wiadomości  do spamu powodowane jest użytym tematem wiadomości - jakieś słowa kluczowe, a jeszcze częściej mające człon Re, czyli odpowiedź... itp. zwroty dodawane przez program poczty.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Spamcop


Misiek62 napisał(-a):

@Wiktor  a ja zrozumiałem, że blokowane są te wysyłane przez niego, czyli maile @Oskara z domeny @wp.pl , raczej spytałbym jaki serwer adresata uznaje pocztę z wp za spam...


Hm. To całkowicie inaczej niż ja Szczęśliwy mężczyzna. Ale to chyba może rozstrzygnąć tylko sam autor tematu Emotikon: Szczęśliwy.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Spamcop

1. Dziękuję za zainteresowanie tematem. Serwer od rana już nie jest na liście.

2. Maile blokowane były do adresata, z którym np. miesiąc temu mogłem pisać normalnie. Taka sytuacja przytrafiła mi się po raz pierwszy.

3. Wiadomości wysyłałem z Multi Box Orange, który korzysta z hostingu WP.

4. Adresat korzysta z hostingu Grupy KKI BCI.

5. Co zrobić, aby ponownie nie znaleźć się na liście Spamcop?