Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sens działania kafelka "Mój Funbox" w apce MO


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Sens działania kafelka "Mój Funbox" w apce MO

► Wątek został wyodrębniony z tematu Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0.x (Android, iOS, Windows 10 Mobile) - Moderator Wiktor ◄

 

@Wiktor, możesz mi wytłumaczyć sens działania kafelka "Mój Funbox" w usłudze"Internet Stacjonarny" w aplikacji MO? Po kliknięciu w niego, pomimo zainstalowanej appki na telefonie, nagminnie wysyła mnie do Google Play celem pobrania...Co autor miał na myśli? Moim zdaniem jeżeli mam zainstalowaną appkę, przycisk powinien działać jako skrót a nie link do sklepu...

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Sens działania kafelka "Mój Funbox" w apce MO

Ktoś użył innej tzw. intencji. Tylko wiesz pytanie czy obie aplikacje dostępne są na takie same urządzenia.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Sens działania kafelka "Mój Funbox" w apce MO

@Piotrekk85, kafelek wysyła mnie do appki którą mam zainstalowaną...IMG_20170926_225141.png

 

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Sens działania kafelka "Mój Funbox" w apce MO

Można to zmienić ale to wymaga współpracy zespołów tworzących obie aplikacje a w Orange to trudne.
Najpierw w mój funobox trzeba poprawić "manifest", a potem podmienić w mój Orange by nie kierował do sklepu google play a do aplikacji. Jest to do ogarnięcia, ale w korpo wiele wody w Wiśle upłynie.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Sens działania kafelka "Mój Funbox" w apce MO

Wiem że Krakowa od razu nie zbudowano 😉 Traktujmy to jako zgłoszenie mobilizacyjne 😛


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Sens działania kafelka "Mój Funbox" w apce MO

Ja będę nudny - Orange (i inny operatorzy) powinno uwolnić API. I każdy będzie mógł sobie zrobić apkę jaką będzie chciał. A co ok 2-2,5 roku budowanie apki od zera.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Sens działania kafelka "Mój Funbox" w apce MO

Nie tylko Ciebie "nudność" dręczy... też bym chętnie pomarudził na wiele rzeczy w OPL, ale nie będę robił niepotrzebnego zamieszania 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10899
  • 150

Sens działania kafelka "Mój Funbox" w apce MO


mabud73 napisał:

@Wiktor, możesz mi wytłumaczyć sens działania kafelka "Mój Funbox" w usłudze"Internet Stacjonarny" w aplikacji MO? Po kliknięciu w niego, pomimo zainstalowanej appki na telefonie, nagminnie wysyła mnie do Google Play celem pobrania...Co autor miał na myśli?


Że Ci którzy nie mają zainstalowanej apki Mój FunBox być może skuszą się na jej przetestowanie...
A Ci którzy już ją posiadają - może jakoś zdzierżą tę niedogodność Emotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Mrugający i po przejściu z apki Mój Orange do apki Sklep Play - klikną w ferworze walki Emotikon: LOL na przycisk OTWÓRZ oznaczony u Ciebie na screenie "kanciastym okręgiem" Emotikon: JęzykEmotikon: Mrugający.

 

No cóż, użyta przez @Piotrekk85 (tfu! jaki oczopląs Bardzo szczęśliwy robot; sorki @mabud73) piękna fraza - "zgłoszenie mobilizacyjne" jest w tym przypadku jak najbardziej wskazana Szczęśliwy robot. W następnych wersjach być może się to zmieni, ale niczego nie mogę obiecać Emotikon: zakłopotany.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Sens działania kafelka "Mój Funbox" w apce MO

To chyba nie ja byłem autorem 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Sens działania kafelka "Mój Funbox" w apce MO

"Kanciasty okrąg" 😛 uroki kreślenia paluchem po telefonie...takie rzeźbienie na kolanie 😉 hehe. Super że są szanse na ogarnięcie tego zagadnienia 😉