Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Reklama, która ma przyciągać klienta?

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13803
  • 56771
  • 683

Reklama, która ma przyciągać klienta?

@bronzub Niniejszym informuję, że po wpisaniu w google słowa "bezkoniec" otrzymałem odpowiedź, która mnie...zaskoczyła (?). bezkoniec – Wielki słownik W. Doroszewskiego PWN

Czyli efekt był zamierzony, choć sądzę, że mniej niż 1 promil (chyba przesadziłem) społeczności posługującej się naszym pięknym językiem zna zastosowanie i znaczenie tego dziwnego słowa...

Ciekawe skąd wygrzebano taki pomysł? Jak byśmy jednak na to nie patrzyli, błędy nie ma 🙂 co nie znaczy, że w oczy nie kłuje 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Reklama, która ma przyciągać klienta?

@agat13 , dopełniacz kogo, czego odtąd śnił mi się będzie bezkońca 😀 do końca moich dni 😀


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13803
  • 56771
  • 683

Reklama, która ma przyciągać klienta?

@bronzub Mówiąc szczerze, Twoje oświadczenie wcale mnie nie uspokoiło, gdyż jako zapalony higienista językowy (choć i mi zdarzają się takie wpadki, ze wstyd-a wszystkiemu winna wiara w technikę) współczuję owego bezendu bezsenności... 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Reklama, która ma przyciągać klienta?

@agat13 , jak czasami słuchałem wywodów prof. Miodka, to jeż mi na głowie z włosów się robił. Kocham łacinę z dwóch powodów: byłem ministrantem i podwórkowym urwisem. Jedno drugiego nie gryzie, a wycisza i pomaga w kojeniu nerwów😀