Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytanie o konto Orange


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Pytanie o konto Orange

Pytanie o rejestrację konta w aplikacji. Dla przypomnienia 🙂 na www mam konto na starym MO, aktywowałam kolejny numer ale nie mogę założyć dla niego konta na stronie, bo w NMO wiąże się to z przymusowym połączeniem nowego i starego numeru na wspólnym koncie czego nie chcę.

Co będzie jeśli dla nowego numeru zarejestruje konto w aplikacji? Czy to jest równoznaczne z założeniem konta na NMO czyli nastąpi to czego chcę uniknąć-połączenie obu numerów na wspólnym koncie?

czy może rejestracja konta przez aplikację nie ma nic wspólnego z zakładaniem konta na stronie a więc na nowym numerze będę mogła korzystać z aplikacji nie mając dla tego numeru konta w NMO?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pytanie o konto Orange

Na dzień dzisiejszy może być różnie, bo stare konta są wyłączane. Więc nie wiadomo co wyzwoli migrację do NMO. Niebawem automatycznie Cię zmigrują.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Pytanie o konto Orange

@Anonim Tak


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Pytanie o konto Orange


@Piotrekk85napisał(-a)
Na dzień dzisiejszy może być różnie, bo stare konta są wyłączane. Więc nie wiadomo co wyzwoli migrację do NMO. Niebawem automatycznie Cię zmigrują.

Tylko że ja pytam nie tyle o migrację co o rejestrację konta przez aplikację dla nowego numeru, który nie ma konta ani w starym ani w nowym MO. To chyba nie powinno zaskutkować automatycznym założeniem konta w NMO, jeśli już to w starym, bo w nowym logujemy się @ a w aplikacji podobnie jak w starym MO wymagany jest login.

Wydaje mi się, że jeśli na nowym numerze założę konto w aplikacji i tylko z niej będę korzystać to nie obchodzą mnie żadne migracje 🙂 bo na www nie mam żadnego konta dla tego numeru, mylę się?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pytanie o konto Orange

Jak założysz w aplikacji, to póki co w aplikacji będzie. Ale nie dam Ci gwarancji, że to nie spowoduje migracji wszystkich numerów do NMO w przeglądarce.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Pytanie o konto Orange

A więc jest to jakieś obejście systemu 🙂 Teraz nurtuje mnie jeszcze jedno czy na login i hasło, które podam przy zakładaniu konta w aplikacji da się zalogować w starym MO? Wiem że to grozi przymusową migracją, pytam tak z ciekawości 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pytanie o konto Orange

@akacja1  login i hasło w aplikacji, to tylko dla aplikacji jest, stare NO na te dane nie otworzysz, ba numery wylądują w nowym Mój Orange, teraz nic już nie podpina się do starego Mój Orange 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Pytanie o konto Orange

Myślałam że to jest jakoś powiązane ze względu na identyczny sposób logowania 🙂 Dzięki wszystkim za wyjaśnienia

Anonim

Nie dotyczy

Pytanie o konto Orange

@akacja1 , nawet przez myśl mi nie przeszło, by po zmigrowaniu mnie do NMO, logować się do aplikacji MO  (wersja 4.13) po staremu. Skoro jednak pobudziłaś moje zmysły, sięgnąłem w appce do starej metody, a potem po nowemu. No i cudowne rozdzielenie kont po staremu (usługi na Neostradzie), bez komórek. Gdy po nowemu się zalogowałem, tylko są komórki, a były wszystkie wymienione powyżej usługi na jednym, wspólnym koncie, z rozdzielnością na kod abonencki dla tych z poza OL. Co jest grane?  A tyle kłopotów było i @Wiktor zalecał po nowemu logować się komórką z Orange Love Emotikon: Język Będę się temu fenomenowi bacznie teraz przyglądał.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Pytanie o konto Orange


@Anonimnapisał(-a)

@akacja1 , nawet przez myśl mi nie przeszło, by po zmigrowaniu mnie do NMO, logować się do aplikacji MO  (wersja 4.13) po staremu. Skoro jednak pobudziłaś moje zmysły, sięgnąłem w appce do starej metody, a potem po nowemu. No i cudowne rozdzielenie kont po staremu (usługi na Neostradzie), bez komórek. Gdy po nowemu się zalogowałem, tylko są komórki, a były wszystkie wymienione powyżej usługi na jednym, wspólnym koncie,


 

@Anonim, o jakim logowaniu po staremu i po nowemu w aplikacji piszesz? Nie korzystam z pełnego logowania tylko szybki podgląd, ale z tego co wiem, to pełne logowanie odbywa się zawsze po staremu, czyli za pomocą loginu a nie maila, a nowy sposób logowania mają dopiero wprowadzić w aplikacji (pewnie nieprędko 🙂

 

 

 

 

@Wojciech, tak podejrzewałam 🙂