Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 4
  • 0

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

► Temat, ze względu na charakter poruszanego problemu, został przeniesiony z kategorii Sieć i dostępność usług (etykiety: klient indywidualny, Orange Światłowód) - Moderator Wiktor ◄

 

Witam czy któryś z moderatorów wie co się stało ze stoną http://oferty.orange.pl/internet/

Podczas wypałniania formularza wywala błąd lub informacje ze adres jest juz w bazie pomimo tego ze wcześniej nie było rejestracji danego adresu. Chiałem wywiesić plakat zeby cała moja miejscowoaś zgłosiła chęć ale przez to nie ma to sensu... O błędach wiem od sąsiada który próbował zarejestrować sie i natknął sie na takie problemy.. Kiedy wszystko wróci do normy? 😄 Pozdrawiam 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

@dawidkaz
tak jak napisał wyżej @Misiek62 - przekażemy to, komu trzeba Szczęśliwy mężczyzna

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

74 ODPOW. 74

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

@dawidkaz  moim zdaniem moderatorzy NaszOrange nie mają wiedzy ani nie odpowiadają za inne obszary szeroko rozumianych stron Orange.pl  Ale może przekażą do innego działu Twoje uwagi. Więc wywołajmy kilku 😉 @Wiktor@Mikołaj@Rafał, no i @Artur ... 🙂 


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

@dawidkaz
tak jak napisał wyżej @Misiek62 - przekażemy to, komu trzeba Szczęśliwy mężczyzna


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 4
  • 0

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

@Wiktor Czy wiesz juz moze czy formularz na tej stronie został juz naprawiony i działa w 100% poprawnie? Chcę wywiesić te plakaty z informacją ale nwm czy wszystko juz w porządku ze stroną 😄 

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

@dawidkaz Jak widzę to jeszcze nie.

Przechwytywanie.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

@dawidkaz @Wiktor @Misiek62 Dziś udało sie zapisać Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Przechwytywanie.PNGPrzechwytywanie1.PNG

PlakatPlakat

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

O proszę, super rozwiązanie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

@Anonim, no to chyba przesiądziesz się na światełko... ja bym się długo nie zastanawiał... ale jak już nie raz dałem temu wyraz, nie bardzo wierzę że Orange szybko dojdzie z taką ofertą do indywidualnych odbiorców, w domkach, w małym miasteczku.

Anonim

Nie dotyczy

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód


Misiek62 napisał(-a):

@vdsl2, no to chyba przesiądziesz się na światełko... ja bym się długo nie zastanawiał... ale jak już nie raz dałem temu wyraz, nie bardzo wierzę że Orange szybko dojdzie z taką ofertą do indywidualnych odbiorców, w domkach, w małym miasteczku.


@Misiek62 Myślę że juz za 5 lat będę miał światełko Emotikon: Obojętny


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 4
  • 0

Problem ze zgłoszeniem chęci na ofertę Światłowód

@Anonim Dziękuję za inforamcję 😄 To teraz juz mogę wywiesić te plakaty 😄